Činkové sety: posilování přesně na míru vašim potřebám

Činkové sety: posilování přesně na míru vašim potřebám

Díky činkovým setům můžete vaše domácí fitness aktivity posunout na vyšší úroveň. Hodit se vám budou vždy, když se vám nebude chtít jít do posilovny. Mnohdy stačí i několik minut denně, abyste na sobě zapracovali a právě soupravy činek vám s tím pomůžou. ​​V Hop-Sport nabízíme nejrůznější sady činek sestávající z tyčí a kotoučů v různých množstvích a hmotnostech. Hmotnost kotoučů se pohybuje od 1,25 kg do 25 kg, můžete si tedy zvolit úroveň zatížení přesně odpovídající aktuální úrovni vašeho tréninku.

Činkové sety mohou být vyrobené z nejrůznějších materiálů. V našem sortimentu najdete litinové, populární olympijské (tedy litinové s gumovým potahem) nebo cementové kotouče. Kromě toho se používají například i chromové.

První typ se vyznačuje solidním zpracováním a odolností, ale bohužel nedisponuje ochrannou vrstvou. Olympijské kotouče by vás neměly odradit nejvyšší cenou, protože na druhou stranu mají i nejvyšší odolnost a díky praktickému pogumování poskytují i vysoký komfort při používání. Cementové kotouče jsou méně trvanlivé, ale jejich použití je přesto velmi pohodlné a bezpečné. Vnější vrstva z gumového materiálu chrání v případě pádu kotouče podlahu před poškozením. Cementové kotouče navíc pořídíte za velice přijatelné ceny.

V internetovém obchodě Hop-Sport nabízíme široký výběr souprav činek, které Vám umožní efektivně trénovat, a to i s postupným zvyšováním závaží. Vždy bývají cenově výhodnější než samostatné činky a samozřejmě v sadách najdete i činky s tyčemi. K soupravám také často přidáváme atraktivní bonusy. Zjistěte, zda jsou přidány i do vámi vybrané sady kotoučů!

Nejprodávanější jsou obecně sady jednoručních činek, které patří k úplnému základu vybavení každého fitness nadšence. Pokud tedy do této skupiny patříte i vy, alespoň jeden takový komplet by vám doma neměl chybět. 

Většina zákazníků si nejvíce oblíbila set jednoručních pogumovaných činek, které nejen dobře vypadají, ale také při dopadu nebo odhazování pokročilými cvičenci neničí podlahu a nedělají příliš velký hluk. Dále hraje při výběru velkou roli design a celkové zpracování a samozřejmě i značka. Pokud už máte svůj oblíbený brand, můžete si samozřejmě činkové soupravy pořizovat podle toho. 

Důležité je si také ujasnit, jestli činkové sety vybíráte za účelem silového tréninku nebo aerobního cvičení. Každá z těchto pohybových aktivit má totiž svoje specifika. Po silové cvičení jsou vhodnější právě sety tyčí s různě těžkými kotouči, přičemž začátečníkům se rozhodně nedoporučuje vyšší váha než 7 kg. Pokročilí a profesionální sportovci samozřejmě můžou zátěž zvyšovat. Aerobní trénink zase nejlépe zvládnete s lehkými činkami od 0,5 do 3 kg.

Základní informace o činkových setech tedy máte a nyní už můžete vybírat z našeho širokého sortimentu variantu přesně pro vás. Filtrování si můžete nastavit podle hodnocení a také podle ceny, záleží, co vám nejvíc vyhovuje. Celou nabídku najdete zde: https://hop-sport.cz/cinkove-sety/.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..