Co jsou virtuální kanceláře a jak fungují?


Co jsou virtuální kanceláře a jak fungují?

V podnikatelském světě je velice důležité, kde vaše společnost sídlí, protože mnohdy sídlo vypovídá o prestižnosti subjektu. Jestliže k výkonu své práce nepotřebujete skutečnou kancelář, nevadí, protože pro takové příležitosti existuje takzvaná virtuální kancelář. Vybrat si tak můžete, zda chcete sídlit v Praze, Brně, Ostravě či jiném významném českém městě.

Virtuální kancelář se zapíše do obchodního rejstříku, přičemž zákon stanovuje, že na budově, která je zapsána jako sídlo, musíte mít cedulku s názvem vaší firmy a IČ. Samozřejmě na to pamatují i poskytovatelé virtuálních sídel. Dále poskytují služby jako správu poštovních zásilek, denní recepci, pronájem kanceláře nebo zasedačky, telefonní servis, administrativní služby a podobně.


Virtuální kancelář je v souladu se zákonem

Pozor, nemusíte se obávat, že děláte něco nezákonného, protože česká legislativa virtuální sídla povoluje. Pokud tedy chcete sídlo firmy Praha, ale práci vykonáváte z jiné části republiky, není nic jednoduššího než si objednat virtuální kancelář. Samozřejmě na schůzky můžete normálně kancelář v budově využívat, stačí se domluvit a kancelář či zasedací místnost si rezervovat.

Virtuální kancelář má hned několik předností, přičemž první z nich je finanční úspora. Ušetříte opravdu nemalé peníze, protože pronájem kanceláře na atraktivní adrese v Praze vyjde mnohdy i na desítky tisíc korun. Virtuální kancelář vás vyjde v řádech několika set korun, případně pár tisícovek. Záleží totiž na tom, jaké služby navíc ještě od poskytovatele virtuálního sídla požadujete.

Kdo nabízí virtuální kanceláře?

Obrátit se v této oblasti můžete na specialistu Profi-kancelář s.r.o., v jehož kompetenci není pouze virtuální sídlo. V nabídce najdete i službu jako založení s.r.o., a tak se nemusíte vůbec o nic starat. Specialista všechno zařídí za vás a vy potom jen zahájíte podnikání.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..