Co prozradí mimika a typ rtů?

Co prozradí mimika a typ rtů?

Co prozradí mimika a typ rtů?

Naše rty nejsou jen k tomu, abychom mohli lidi kolem nás oslňovat zářivým úsměvem. Dokážou totiž snadno odhalit, co si člověk, který sedí či stojí proti Vám myslí, jestli lže či je upřímný ve svých citech. Naučte se číst ze rtů díky mimice a různým gestům.

Velikost rtů

Horní ret – charakterizuje, kolik citů je člověk schopen dávat. Pokud je tedy horní ret větší než ten spodní, značí to emocionálního člověka, který oplývá velkou štědrostí a rozdávání citů lidem kolem sebe. Smyslem života je u takového člověka žít bok po boku se svým partnerem.

Spodní ret – vypovídá o tom, kolik citů má dotyčný člověk potřebu přijímat. Větší spodní ret je znakem toho, že citová schopnost není nijak extra vyvinutá a také schopnost city opětovat je zcela mizivá. Většinou platí, že i tací lidé jsou schopni lásky, avšak získat jejich city není jednoduché, neboť oni sami si své city uvědomí, až když už je na lásku pozdě.


Objemnější rty – značí požitkářství a drahý vkus, ale také, že je ta osoba velmi štědrá. O lidech, kteří mají větší rty, se říká, že jsou uzavření a tiší. Na druhé straně mají velké a zlaté srdce, vyhledávají společnost férových lidí, které si sami najdou. Nemají rádi lež a přetvářku, ani jedno neodpouštějí a nikdy to druhému nezapomenou.

Malé rtíky – ukazují na lakotného, sobeckého a často i zlého člověka, kterému nečiní žádný problém žít život bez jakýchkoliv citů. Nikdy neocení nic z toho, co děláte nebo říkáte, málokdy ho něco potěší. Tito lidé žijí většinu života ve svém vlastním vnitřním světě. Věci si začnou vážit až tehdy, když už to není důležité a je pozdě to změnit. Lidé tohoto druhu většinou najdete na vedoucích pozicích, jejich schopnost takovou pozici získat je vysoká.

Kousání do rtu – je znakem toho, že Váš protějšek nechce ukázat pravou tvář, hromadí v sobě třeba vztek či něco, s čím nesouhlasí, ale nechce to říct. Takový člověk může být myšlenkami jinde a skrývat důležité tajemství.

Zakrytá ústa – mějte se před takovým člověkem na pozoru, takové gesto totiž znamená, že jeho úmysly nejsou čisté a skrývá svou neupřímnost. Taková osoba většinou lže.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.