Dárky pro muže na poslední chvíli

Dárky pro muže na poslední chvíli
Dárky pro muže na poslední chvíli


Ještě vám chybí dárky k Vánocům. Nakupte je co nejrychleji, máme pro vás několik tipů, které se budou určitě hodit

Víkend nebo dovolená v tuzemsku

Přiznejme si na rovinu, že v dnešní době nám většinou nic nechybí. Vše, co potřebujeme, si koupíme. Věci si raději vybíráme sami. Pokud cítíte, že by váš partner nebo partnerka mohli být zklamaní, pořiďte jim zážitek. Víkendový pobyt na Šumavě nebo v Krkonoších potěší nejen vašeho blízkého, ale třeba také vás. Můžete vybrat hotel přímo ve městě, nebo někde na samotě a užít si pár dní jen spolu.

Dalekohled

Česko je rozhlednová velmoc, je jich tu nejvíc v přepočtu na rozlohu i obyvatele. Zkrátka se tu asi rádi rozhlížíme do krajiny, pozorujeme přírodu, zvířata a další krásy kolem. Proto by na cestách a výletech neměl chybět kvalitní dalekohled.

Dalekoholedy Fomei kladou důraz na kvalitu provedení, mají vysokou světelnost, zároveň však nejsou těžké. Na turistiku se zaměřte na tyto kategorie: Beater, Leader R, Leader, Bird, Terra.

Kvalitní švýcarské hodinky

Darujte svým nejbližším hodinky ze Švýcarska? Švýcarsko je hodinářskou velmocí, žili a dodnes tam žijí nejuznávanější hodináři, jejichž ruce umí vytvářet nejspolehlivější a nejžádanější strojky na celém světě. A jaké značky to jsou? Například Wenger, Swiss Military Hanowa nebo Davosa – poznáte je snadno, všechny švýcarské hodinky mají nápis Swiss made.

České termoprádlo

Jestli rád běhá nebo se věnuje extrémním sportům, určitě by mu ve výbavě neměla chybět nová a kvalitní značka Scutumwear. Výrobce funkční prádlo šije tak, aby na těle vytvořilo druhou kůži, navíc se jedná o ryze český produkt. Oblíbili si ho vojáci a outdooroví sportovci, kteří jej testují v misích nebo v náročných podmínkách. Je opravdu odolné a dokonale splyne s tělem. Prádlo si drží svůj tvar i po mnoha praních, má prodlouženou délku a nevytahuje se nahoru. V zimě hřeje, v létě chladí. Výborně odvádí pot a prakticky hned schne na vzduchu. Nemůžete vybrat lépe.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.