E.ON Rádce: Spousty informací o energetické úspoře na jednom místě


E.ON Rádce: Spousty informací o energetické úspoře na jednom místě

Obdrželi jste aktuální vyúčtování za energie a doslova jste se zhrozili při pohledu na celkovou částku? Situace, která bohužel mnohým lidem není cizí. Dodávky jakékoli energie nejsou levné, nicméně přesto lze v celkovém objemu ušetřit. Stačí pouze realizovat některá úsporná opatření. Že nevíte, na co všechno byste se měli soustředit? Pak stačí zcela bezplatně využít internetové služby E.ON Rádce. Co je její podstatou? Na to se zaměříme v následujících řádcích.

S důrazem na úsporu energií

V první řadě je zapotřebí říct, že ve zmiňované službě je uvedena spousta velmi užitečných informací týkajících se úspory energií. Portál se věnuje například efektivnímu zateplování objektů. Další rady spočívají třeba ve výměně oken i dveří, kde se nejčastěji vytvářejí místa, jimiž uniká teplo z interiéru. Nesmírně důležitá je také úspora vody. Především v zimě rapidně stoupá spotřeba té horké. Přitom často stačí pouze banální opatření, například instalace šetřičů vody. A co elektřina? Víte, že pokud vyměníte klasické žárovky v interiéru i exteriéru za LEDkové, můžete ušetřit až 80 % energie, potažmo peněz?










Bezplatné služby energetických poradců

Služba E.ON Rádce nepředstavuje pouze jakousi encyklopedii plnou informací o úspoře elektřiny a jiných energií. Nabízí samozřejmě i přímé vyhledání informací a v neposlední řadě i odborníky na energie. Poradci vám přímo zodpoví vaše konkrétní dotazy, jež jim položíte prostřednictvím kontaktního formuláře. Tradičně směřují dotazy zájemců o rady do oblasti rekonstrukcí a dotací. Energetičtí poradci vám ale také dokážou sestavit na míru energetickou analýzu náročnosti konkrétního objektu. Poskytnou vám cenné rady i z mnohých jiných oblastí, jež se dotýkají úspory energie. Za službu nedáte nic a rozhodně nemusíte být klientem společnosti E.ON, tak proč ji tedy nevyzkoušet? Osobní konzultace s energetickými poradci je dostupná v Brně a Českých Budějovicích. Pokud to máte daleko, můžete je kontaktovat také emailem: poradce@eon.cz nebo telefonicky: 800 773 443.

 



Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..