Granule pro psy nakupujte na specializovaných e-shopech. Hodně ušetříte!


Granule pro psy nakupujte na specializovaných e-shopech. Hodně ušetříte!

Sháníte kvalitní, a přesto cenově dostupné krmivo pro psy? Poradíme vám, kde ho seženete.
Ještě donedávna se psi a další mazlíčci obzvláště na venkově krmili vším, co dům dal. Respektive tím, co rodině zbylo od večeře. Tedy zbytky. Ty ale do moderního psího jídelníčku samozřejmě v závislosti na jejich charakteru nepatří. Pokud vám na vašem mazlíkovi skutečně záleží, krmte ho stravou, která jeho trávicímu traktu skutečně prospívá, ne škodí. Ušetříte jej spousty zdravotních potíží. Základem jsou samozřejmě po všech stránkách vyvážené granule pro psy

Pozor na čokoládu!

Ještě před jejich výběrem se ale zaměříme na zlozvyky, kterých je radno se při krmení psů vyvarovat. Nikdy psovi nepodávejte čokoládu, ořechy, cibuli, šunku, avokádo, hroznové víno a jakékoliv kofeinové nápoje a výrobky. Jsou v nich obsažené toxické látky a alergeny, které by vašeho kamaráda mohly i zabít. 

Pejska nepřekrmujte

Pejskům ovšem nesvědčí ani překrmování a nepravidelné krmení. Misku jim proto naplňte každý den ve stejnou hodinu stejným množstvím krmiva. Vyvarujte se také krmení pejska před procházkou. Po jídle mu naopak dopřejte zasloužený odpočinek. 


Strava plná minerálů a vitamínů

Krmivo pro psy by mělo být vyvážené a plné veškerých nezbytných minerálů a vitamínů. Jejich deficit hrozí, pokud se majitelé čtyřnohých kamarádů v dobré víře rozhodnou, že jim stravu budou připravovat sami. Maso a rýže totiž nestačí. I pes ke zdravému vývoji potřebuje minerály a vitamíny. V tomto ohledu je sázkou na jistotu kvalitní krmivo granulované. 

Zaměřeno na kvalitní granule pro psy

Na trhu dnes najdete opravdu bohatý výběr granulí jak pro všechny jak psí věkové a váhové kategorie, tak pro pejsky se speciálními potřebami – sterilizované, březí a kojící feny, pejsky s nadváhou či kožními potížemi. K sehnání jsou ovšem i granule přímo vytvořené na míru konkrétním rasám – francouzským buldočkům, bíglům, yorkshirským teriérům, kníračům a dalším rasám. 

Zaměřte se na procentuální zastoupení masa

Při výběru granulí se spolu s vitamíny a minerály zaměřte především na procentuální zastoupení masa v daném výrobku, které by samozřejmě mělo být co nejvyšší. Levné granule pro psy místo masa často obsahují obiloviny. Z toho důvodu důsledně čtěte etikety. Nebo granule vybírejte na specializovaných obchodech. Na e-shopu Fera24.cz si například své požadavky týkající se kvalit krmiva můžete specifikovat už při jeho výběru. Systém vám pak nabídne nejvhodnější produkt právě pro vašeho mazlíka. Za velmi slušné ceny, nutno podotknout. Tak neváhejte. Zdraví a vitalita vašeho pejska za to určitě stojí. 

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..