Jak on-line pojistit domácnost?

Jak on-line pojistit domácnost?
Jak on-line pojistit domácnost?

Můj dům, můj hrad. Staré české rčení má zcela jasno v tom, jaké emoce člověka vážou ke své nemovitosti. Chová se k ní majetnicky, ochranitelsky, hýčká si ji a zabezpečuje proti narušitelům soukromím. Když se přes veškeré snahy něco pokazí, nastává chvíle pro pojistnou událost a náhradu vzniklé škody.

Pojistka kryje všechny škody, které nám v domácnosti vzniknou. Může jít o rozbité okno, vyplavenou koupelnu, zahoření, krádež nebo nájezd vandalů. Pojistka je jedinou jistotou, že jsme pro prevenci a vlastní bezpečí využili všechny dostupné prostředky.

Plácněte si na dálku

Pojistit domácnost je jednodušší, než bychom si mysleli. Stačí jen znát rozměry své obytné plochy a být si vědomi skutečnosti, že nejlepší pojistný rozsah je kombinace nemovitosti, domácnosti a osobní odpovědnosti. To vše za vás vyřeší produkt „Bezpečný domov plus“.

Jak on-line pojistit domácnost?

Pokud jste se rozhodli, že chcete býti chráněni, nezbývá, než vyplnit interaktivní formulář. On-line pojištění domácnosti je službou, kterou lze smluvně sjednat bez toho, aniž byste zvedli zadek ze sedačky a od počítače. Žádné zbytečné papírování a návštěvy agentů. Pojistka se umí sama zkalkulovat, poskytnout transparentní údaje a „plácnout si“ na dálku.

Neštěstí nechodí po horách, ale po lidech

Stačí se nechat vést, spolupracovat dle pokynů z webového rozhraní a v případě nesnází nebo otázek kontaktovat call centrum. Vyškolený personál odpoví na každý dotaz a pomůže s vyřízením formalit. Pak již nic nebrání tomu, s klidným svědomím večer co večer usínat a netrápit se tím, jestli jsme děti štěstěny a nic zlého se nám nestane, anebo jsme na řadě, abychom si vybrali svůj díl smůly.

Pojistka proti blbosti

Když už jsme u těch nesnází, nikdy není na škodu míti v záloze pojištění občanské odpovědnosti. Pojištění odpovědnosti za škodu, lidově zvané „pojistka na blbost“, se vztahuje na škodu způsobenou činností, která je v občanském životě běžná. Produkt, který zachránil nejeden lidský osud a rodinný rozpočet, je v základní verzi servírován jako na stříbrném podnose jako součást balíčku „Bezpečný domov plus“.

Jak on-line pojistit domácnost?

Ochrana proti vlastní blbosti chrání celou rodinu, působí celosvětově a škodní událost vyplácí bez spoluúčasti. Výši krytí lze nasmlouvat ve čtyřech variantách, od 3 do 10 milionů korun.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..