Jak přežít v přírodě a splynout s okolím? Vsaďte na vojenské vybavení

<strong>Jak přežít v přírodě a splynout s okolím? Vsaďte na vojenské vybavení</strong>

Vojáci nemají lehký život, když zrovna plní nějakou misi, musí přežít v nehostinných pouštních podmínkách, v džungli nebo třeba i v hustém lese. Proto je mezi zálesáky i táborníky velmi žádané vojenské vybavení. Jeho popularita roste i v nelehké době, kdy nikdo neví, co bude zítra. V supermarketu ani běžných obchodech kvalitní vojenské vybavení nepořídíte. Dokonce ani ne každý outdoorový obchod ho nabízí. My naštěstí víme, kde hledat to nejlepší vojenské vybavení a rádi vám nejlepší místa pro jeho nákup představíme. 

Buďte neviditelní

Při pohybu v přírodě je velmi důležité splynout s okolím. Ať už se chcete před něčím schovat, sledovat divoká zvířata, být neviditelný pro soupeře v airsoftu nebo jen zkrátka nezářit na kilometry daleko, zvolte vhodné maskování. Tu nejlepší kamufláž nabízí internetový obchod Maxarmy.cz. 

Nabízí maskovací sítě, které se rychle sbalí i rozbalí. Jde skutečně o geniální vybavení, bez kterého si dnes vojáci nedovedou představit skoro žádné plnění úkolu. Maskování se může přehodit nejen přes tělo, ale třeba se s ním můře přikrýt stan a vybavení, takže dotyčný nebude pozorovatelný ani z ptačí perspektivy. Kromě kamufláže jsou žádané i stínící sítě, které vám poskytnou ochranu před horkým sluncem. Kamufláž v podobě sítí je lehká jako pírko a při cestování její váhu sotva ucítíte. V eshopu si ji můžete vybrat v různých velikostech a barevných provedeních.

<strong>Jak přežít v přírodě a splynout s okolím? Vsaďte na vojenské vybavení</strong>

Když stan do přírody, tak vojenský

Pokud chcete kvalitní stan s kamufláží, nejlepší volbou jsou vojenské stany. Jsou odolné, lehké a velmi praktické. V eshopu je naleznete ve všech velikostech. Když někdo kempuje sám nebo jen zkrátka potřebuje přespat, nepotřebuje velký stan, ale stačí mu stan pro 1 osobu. Takový stan je mimořádně skladný a přitom účelný. Nabízí se vám stany i pro 2-3 osoby, které mohou mít jak podobu iglú, tak i podobu klasického áčka. Jestliže milujete extra prostor nebo zkrátka cestujete ve více lidech, třeba s rodinou nebo přáteli, vsaďte na velké stany pro 6 a více osob. Během chvíle vám v lese vyroste doslova krásný hotel, u kterého zaplesá srdce každého zálesáka. Jelikož je alfou a omegou přežití v divočině správné outdoorové vybavení, inspirujte se i dalším sortimentem a zajisté vám nic potřebného chybět nebude.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..