Jak si správně vybrat toner pro vaši tiskárnu

Jak si správně vybrat toner pro vaši tiskárnu
Jak si správně vybrat toner pro vaši tiskárnu

,

Máte doma tiskárnu a dochází ji barva? Pravděpodobně bude potřebovat doplnit, abyste se mohli znovu pustit do tisknutí a kopírování. Jak si ale správně vybrat ten pravý toner a neutratit při tom šílené peníze? To se vám dnes pokusíme poradit u dvou typů tipů tonerů.

Ušetřete při výběru toneru

V dnešní době už má většina firem a domácností laserové tiskárny, kde toner potřeba není. Nicméně se stále najdou uživatelé, kteří se bez kvalitního toneru v tiskárně neobejdou. Denně tisknou a toner jednoduše potřebují. Pokud si ovšem nejsou jistí, mohou si při nákupu nového splést typ a pořídit si špatný. Utratí tak zbytečně mnoho peněz, aniž by si předem zjistili, co vlastně potřebují.

Kvalita přímo od výrobce

V případě, že vám začne toner docházet a na papíře se místo tisku začnou objevovat šedé plochy, je nejvyšší čas na nákup nového. Můžete si zajít do specializovaného obchodu, nebo si můžete toner objednat na internetu z pohodlí domova. V každém případě si budete moci vybrat mezi tonery:

  • Originálními
  • Kompatibilními (alternativní)

Začnemeu tiskáren značky Konica Minolta. Tyto tonery Konica Minoltavyrábí přímo výrobce tiskárny, tudíž zde máte 100 % jistotu, že toner bude do tiskárny sedět. Musíte si samozřejmě koupit toner přímo pro druh vaší tiskárny. I přesto, že si trochu připlatíte, dostanete opravdu kvalitní tisk, který je v dnešní době potřeba.

Kompatibilita se vyplatí

Druhým typem, který trochu prověříme jsou tonery kompatibilní. V našem případě se bude jednat o kompatibilní tonery Xerox. Kompatibilní tonery vyrábí jiná firma, než která vyrobila vaši tiskárnu. V současné době se nově vyrobené kompatibilní tonery hravě vyrovnají tonerům originálním, tudíž mezi nimi není velký rozdíl. Chcete-li ušetřit a zároveň tisknout kvalitně, jsou tyto tonery skvělou volbou. Vždy si ovšem zjistěte typ tiskárny, ať nekoupíte něco jiného.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 
51Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..