Jak správně vybrat potahy a nášlapy do auta

Jak správně vybrat potahy a nášlapy do auta
Jak správně vybrat potahy a nášlapy do auta

,

Ochrana sedaček v automobilu před znečištěním a opotřebováním je velmi důležité, pokud chcete zachovat příjemný vzhled interiéru. Totéž platí také pro nášlapy na podlahu, které zažívají rovněž velký nápor. Chcete-li si vybrat opravdu správně, je před nákupem dobré, promyslet si několik věcí, především to, co od potahů a nášlapů očekáváte.

Zima prověří kvalitu

Nastává zimní období, kdy právě tyto části vozidla zažijí silnou zkoušku. Pokud tedy si tedy nechcete automobil ihned zaneřádit, doporučujeme se poohlédnout po kvalitních výrobcích. My vám nyní nabídneme několik tipů a rad, jak si správně vybrat a udržet svůj interiér v příjemném a kvalitním stavu.

Autopotah musí ladit a být pohodlný

Autopotahy jsou nedílnou součástí každého interiéru auta, proto by se jejich výběru mělo věnovat patřičné pozornosti. Potahy do auta by měly ladit s ostatním vybavením, a hlavně by měly dobře sedět na sedačkách, tzn. měly by sedět rozměrově.

Při výběru je také velmi důležitý materiál, vzhledem k tomu, že na něm budete trávit celý čas ve vozidle. Aby se vám dobře sedělo, je potřeba vybrat materiál co nejpohodlnější. Nejčastěji můžete zvolit materiál:

  • Textilní
  • Masážní
  • Kombinaci gumy a textilu

Zde už ovšem záleží na vás, co od potahu očekáváte a jaký materiál preferujete. V každém případě doporučujeme potah před zakoupením vyzkoušet.

Boční rám ochrání vaše vozidlo

Boční rámy jsou rovněž nedílnou součástí spousty vozidel, většinou off roadů. Plní ochrannou funkci a některé z nich umožňují snadné a pohodlné nastupování do vozidla. Mnoho z nich dodává vozidlu navíc sportovní a elegantní vzhled.

Při výběru si musíte rovněž první pořádně promyslet, co od bočních nášlapu očekáváte. Je totiž také možné, že k vašemu vozidlu ani nebude pasovat. V každém případě si promyslete, k čemu nášlapy potřebujete. Uznáte-li za vhodné, že ano, potom si můžete vybrat z mnoha kategorií. Na výběr máte: boční nášlapy, boční nerezové rámy a přední ochranné rámy. Možností je samozřejmě spousta, ale vždy záleží jen na vás, k čemu daný doplněk budete chtít použít.

 
51Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..