Jak si vybrat plavky?


Jak si vybrat plavky?
Jak si vybrat plavky?

Každý rok se při nákupu nových plavek rozmýšlíte, jaké si vlastně máte vybrat, aby byly pěkné, podle poslední módy a hlavně aby co nejlépe sloužily vaší postavě. Hlavní je, aby se zakryla ta část těla, která má nějaké nedostatky a naopak musíte zvýraznit přednosti, které odpoutají pozornost.

Jak vybrat plavky podle typu postavy?

Trojúhelník

Pokud vlastníte útlou horní část těla, ale silná stehna a bohy, pak zvolte dvojdílné plavky, která budou mít výraznější vrchní díl a spodní díl v jedné barvě. Horní díl by měl mít zavazování kolem krku, čímž se odpoutá pozornost od širokého spodku a pozornost se přenese na výrazný vršek.


Obrácený trojúhelník

Když máte útlé boky i stehna, ale naopak mohutný vršek, pak si musíte opticky zúžit trup a pokud možno odlákat pozornost ke spodní části. U horního dílu bude dobré zavazování za krkem či střih na jedno rameno. Spodní část může mít pestré vzory, nejlepší budou ve formě kraťasů či plavek s nohavičkami.

Přesýpací hodiny

Jestli máte ramena stejně široká jako boky, ale útlý pas, pak jsou nejvhodnější plavky bez ramínek nebo klasické trojúhelníky. Musíte vždy zvýraznit ženské křivky.

Menší prsa

Patříte-li k těm ženám, které nemají to štěstí mít obdařený hrudník, pak sáhněte po plavkách s volány, řasením či třásněmi. Vyhněte se jednobarevným plavkám, vždy si kupte co nejvýraznější vzory, čím víc, tím líp.

Jablko

Větří břicho, širší trup a skoro žádný pas, to je problém velkého množství žen. Skvělé jsou v takovém případě jednodílné a jednobarevné plavky, které mají výstřih do V a k tomu trochu vykrojené kalhotky.

Objemnější hrudník

Ženy, které se mohou pyšnit plným hrudníkem, by se měly vyhýbat trojúhelníkovým bikinám. Nejlepší je klasická podprsenka, jež bude mít kostice a silná ramínka.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..