Jak zútulnit zahradu?

Jak zútulnit zahradu?
Jak zútulnit zahradu?

Máte na zahradě nevyužitý prostor a přemýšlíte, co s ním? Pak přesně pro vás máme pár tipů, které vám pomohou zahradu nejen obohatit o nové a zajímavé prvky, ale také přinesou zcela novou úroveň pohodlí.

Nafukovací vířivá vana pro maximální pohodlí

Chtěli byste si na svou zahradu pořídit vířivku, ale zase tolik volného místa na zahradě nemáte. Právě pro tyto případy existují nafukovací vířivé vany pro jednoho či dvě osoby, které nabízejí pohodlí klasických vířivek v prostorově úsporném řešení.

Nafukovací vířivé vany jsou stejně jako běžné vany určeny pro jednu nebo maximálně dvě osoby. Skvěle se hodí coby doplněk na zahradu nebo dvorek, ve kterém si můžete odpočinout po náročném dnu nebo si prostřednictvím trysek promasírovat bolavá záda. Díky různým druhům podsvícení a LED příslušenství, jež si můžete ke své vířivé vaně přikoupit, z ní navíc lze udělat i zajímavý designový prvek, jenž posune vzhled vašeho dvorku nebo zahrady na zcela jinou úroveň.

 Zahradní židle pro každou příležitost

Na žádné zahradě, dvoře či terase by neměly chybět zahradní židle zajišťující pohodlné posezení nejen vás, ale také vašich případných návštěv. Zahradní židle musí být vyrobeny z kvalitního materiálu, který odolá různým povětrnostním podmínkám. Pro tyto účely se nejčastěji využívá dřevo, kov nebo případně plast. Pro maximální komfort doporučujeme židle s měkkým čalouněním.

Jestliže si pořídíte dřevěnou zahradní židli, myslete na to, že je třeba ji patřičně udržovat. Každou sezónu je nutné ji zbrousit jemným smirkovým papírem a ošetřit vhodným prostředkem, jenž ji pomůže udržet v dobrém stavu. U kovových zahradních židlí je doporučujeme ošetřovat přípravkem proti korozi. Pokud zvolíte židli s čalouněním, nenechávejte ji přes noc venku, aby nedošlo k jejímu poškození rosou.

Zdroj obrázku: FOTOGRIN / Shutterstock.com

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..