Jaké únikové hry vyzkoušet?


Jaké únikové hry vyzkoušet?

Únikové hry se staly v posledních měsících velkým hitem, a pokud jste je ještě nevyzkoušeli, je na čase s tím něco udělat. Máte mnoho možností.

Nejlepší úniková hra – Praha

Před pár lety se únikové hry objevily opatrně i u nás. Jednalo se spíš o jakousi formu Pevnosti Boyard. Soutěžící museli předvést úctyhodný sportovní i mentální výkon. Procházeli několika místnostmi, kde na ně čekaly úkoly, jež museli zvládnout fyzicky i logicky. Dodnes se ale tyto formy soutěží zdokonalily. Moderní úniková hra není pouhým zdoláváním nějakých úkolů. Tento druh zábavy nabízí pestrost. Milujete horory? Zkuste upíří únikovku. Nechcete se bát, ale zdolávání překážek vás láká? Určitě se pobavíte v lechtivější formě únikovky. Pro milovníky gangsterek tu máme soutěžení v duchu mafie. Dospělí i děti, hra může začít.

Super escape game – Praha

Jak vybrat tu správnou únikovku? Vyhledejte si, jaká je nabídka ve vašem městě. Bydlíte-li v metropoli, zadejte „úniková hra Praha“ do vyhledávače. Vyjede vám mnoho možností i recenzí. Únikové hry jsou skvělou zábavou především pro vícečlenné skupiny. Často je zdolávají především kamarádi, rovněž jde ale o skvělé teambuildingové akce, které dokonale stmelí pracovní kolektiv. Jestli vlastníte firmu nebo jste manažerem a nevíte, co připravit pro své podřízené na konec roku (co si budeme povídat, pouhé klubové večírky jsou nuda), ozvláštněte firemní setkání únikovkou. Mnozí představitelé společností totiž před začátkem vánočních večírků své podřízené nejprve nechají zdolat únikovku, v níž získají soutěžící klíč, který je pustí na oslavu konce roku. Úniková hra je proto nejen soukromou zábavou pro děti a dospělé, je stále efektivnějším stmelovacím nástrojem kolegiálních vztahů ve firmách.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..