Kde hledat nabídky luxusního bydlení?

Kde hledat nabídky luxusního bydlení?


Věděli jste, že Pražská správa nemovitostí nabízí skvělé luxusní byty v top lokalitách, jako je Praha 3, Praha 6, nebo Praha 10? Láká-li Vás dokonalé bydlení na Vinohradech, v Dejvicích nebo ve Vršovicích, pojďte se inspirovat těmito luxusními byty.

Praha 3, 6 a 10 jsou dnes spolu s pražským Karlínem nebo Smíchovem nejžádanějšími lokalitami. Starší cihlové byty jsou již adaptovány na luxusní bydlení. Mnohdy mají podobu mezonetů. Žádané jsou rovněž podkrovní byty.

Prodej bytů Praha 3

Pražská správa nemovitostí nabízí prodej bytů Praha 3, například bytu v nejvyšším patře domu na Soběslavské. Jde o unikátně zrekonstruovaný dům i byt v klidné vinohradské čtvrti. Součástí bytu o velikosti 73,9 m² je i velká terasa s plochou 11,2 m². Byt představuje perfektní řešení luxusního bydlení. V blízkosti jsou dostupné školky, školy i obchody. Navíc jde o prestižní adresu, která je ale mimo hlavní turistické zóny. Bezproblémová je i dopravní dostupnost. Dům s bytem se nachází v blízkosti stanice metra Želivského, tedy na trase A.

Dispozice bytu je řešená jako 2+kk. Byt nabízí honosný obytný prostor s kuchyňským koutem na ploše 31,2 m². Přímo u domu se nachází menší dětské hřiště.

Ve stejném domě jsou k dispozici i další volné zrekonstruované byty, včetně obchodních prostor.

Prodej bytů Praha 6

Hledáte skutečně nadstandardní bydlení a vyhovuje vám lokalita Dejvic? PSN prodává mezonetový byt 4+kk o ploše 171,8 m². Jde o stylové podkrovní bydlení s nádherně zrekonstruovanými podlahami, v místech s přiznaným trámovím i s různými moderními prvky, například se schody kombinujícími dřevo a kov. Podkroví je vybaveno klimatizací a světlo je distribuováno mezi místnostmi i díky proskleným příčkám.

Nemusíte se bát ani problémů s parkováním. Zakoupením bytu získáváte i parkovací prostor v podzemní garáži. Dokoupit si lze přímo i garáž.

Byt se nachází v komfortním městském funkcionalistickém domě, Dejvice House.

Podívejte se i na další nabídky z kategorie Prodej bytů Praha 6?

Prodej bytů Praha 10

Zajímavý prodej bytů Praha 10 nabízí Pražská správa nemovitostí v bytovém komplexu ve Vršovicích, na adrese Na Spojce 628/10. K dispozici jsou 2+kk a 3+kk byty. Největším z bytů je mezonetový prostor o velikosti 92,8 m². Byt má výbornou dispozici i pro rodinu s dětmi. Součástí je rovněž terasa o velikosti 4,4 m² a sklepní kóje. K bytu lze dokoupit garážové stání.

Dům, kde se tento i další nabízené byty nachází, je nárožním domem, jehož výstavba se datuje do období vlády františka Josefa I. Je pokládán za secesní perlu Vršovic. Unikátní secesní prvky byly při rekonstrukci domu zachovány a zdobí celý dům. Nádherně pak kontrastují s moderně rekonstruovanými byty.

Byt se dodává jako tzv. White Wall. Máte si jej tedy možnost vybavit podle vlastních představ.

 
51Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.