Nemáte vyřešené BOZP? Svěřte se do rukou odborníků a uspějte u kontrol

Nemáte vyřešené BOZP? Svěřte se do rukou odborníků a uspějte u kontrol

Nemáte vyřešené BOZP? Svěřte se do rukou odborníků a uspějte u kontrol

U nás se nachází až čtyřicet procent podnikatelů, kteří nemají ani zdání o bezpečnosti práci či o požární ochraně. Právě tito podnikatelé však mohou na svou nevědomost velice doplatit. Neohlášená kontrola z OIP může zavítat do firmy kdykoli, pokud by se tak stalo, nevědomí podnikatelé dostanou statisícovou pokutu, která mnohé z nich může dostat i do krachu. Je tedy třeba se na neohlášenou kontrolu připravit, a to tak, že se svěříte do rukou odborníků.

Odborníků je v současné době v České republice několik. Je dobré si vybírat firmu, do jejíž rukou se vložíte, podle referencí a recenzí na internetu, jelikož jsou plné zkušeností a názorů na danou společnost. Doporučujeme například firmu Extéria, která se v současné době pyšní stovkami pozitivních ohlasů, což se jen tak nevidí.


O firmě Extéria

Firma Extéria funguje na trhu už od roku 2011, tedy působí na trhu dlouhých sedm let. Za tu dobu se stala přední franšízovou společností v oblasti BOZP a PO, dokonce se stala největší českou korporací pro BOZP a PO na území České republiky. Je však nutné podotknout, že působí i na slovenském trhu, kde působí od roku 2016, tedy dlouhé dva roky.

V současné době se firma pyšní širokou škálou klientů, kterých jsou tisíce.

Proč je firma Extéria kladně hodnocena?

Nejvíce chválená je firma pro svou nízkou cenu, která je v porovnání s konkurencí skutečně nejnižší na trhu. To však nemá žádný dopad na kvalitu služeb. Kromě toho se vypichuje skvělá telefonická podpora, na kterou se člověk skutečně dovolá – nevolá tam padesátkrát, stačí jen jednou a dovolá se. Po telefonu je možné vyřídit mnoho věcí, tudíž se nemusí pokaždé chodit na pobočku.

Pokud však na pobočku jít musíte, nezáleží, na jakou půjdete. Nemusíte chodit na pobočku, na které jste sjednali svou smlouvu – vyřešit problémy či získat odpovědi na otázky týkající se BOZP a PO můžete na jakékoli pobočce.

 

 

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..