Kde nakoupit vybavení práškových lakoven?

Kde nakoupit vybavení práškových lakoven?

Máte vlastní práškovou lakovnu, do které sháníte modernější vybavení, nebo se chystáte lakovnu teprve vystavět? Víme, kde nakoupit za dobré ceny veškeré vybavení.

Na vybavení práškových lakoven se specializuje společnost EKOL, která byla založena již roku 1992. Od té doby se zaměřuje na zařízení pro povrchové úpravy, a ačkoliv začínala s malými stroji, dnes má ve svém výrobním portfoliu celé lakovny, stanice pro přípravu demineralizované vody, galvanické linky a mnoho dalšího.

Nechte si poradit při výstavbě lakovny

Uvažujete o stavbě vlastní lakovny, ale vlastně netušíte, co přesně potřebujete? Kolik taková lakovna stojí a vyplatí se vám tahle investice? S tím vším vám odborníci poradí.

Pro výběr vhodné lakovací kabiny a linky se vás zeptají na pár otázek. Bude je zajímat, jaké dílce či výrobky plánujete lakovat – jaké jsou jejich rozměry, lakované plochy i hmotnosti. Jestli jsou zamaštěné, na povrchu jsou znečišťující látky apod. Důležité je, zda linku plánujete provozovat v jednosměnném či třeba třísměnném provoze.

Podle toho všeho se navrhne lakovna a firma vám připraví nabídku.

Lakovací linky se vším všudy

Firma dodává různé typy lakoven – práškové, kapalné i elektroforetické. Podle způsobu nanášení nátěrové hmoty pak ponorové, s robotickým nanášením, automatickým nebo ručním. Jejich součástí samozřejmě mohou být i zneškodňovací stanice, které čistí průmyslové odpadní vody fyzikálně chemickými postupy a biologickým čištěním.

U kontinuálních a taktovaných linek lze zabudovat také dopravní systémy. Možností je celá řada, určitě se individuálně domluvíte a budete spokojení jako celá řada dalších zákazníků. Lakovny a lakovací linky od EKOL využívají například firmy CzechCont, Kasper, Houfek, Electropoli, Linde, Otavské strojírny, Efaflex a mnohé další. Přidáte se do seznamu zákazníků?

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..