Kde vám zajistí laserové výpalky za nejlepších podmínek?

Kde vám zajistí laserové výpalky za nejlepších podmínek?

Pokud potřebujete přesné plechové výrobky, zapomeňte na řezání plechu flexou, nůžkami nebo dalšími metodami, které jsou nepřesné a produkují mnoho odpadu. Pokud je pro vás na prvním místě kvalita, měli byste vsadit na řezání plechu CNC laserem, které je levné, rychlé a získáte s ním výrobky nejvyšší jakosti. Dříve byly tyto možnosti značně omezené, dnes je vám laserové řezání snadno dostupné i v tuzemsku a zajistí vám ho specializovaná společnost Light Cut, s.r.o.

Výpalky z plechu podle vašich požadavků

Ať už potřebujete jednoduché nebo složité laserové výpalky, společnost vám je zajistí. Řeže plechy mnoha druhů, od uhlíkové oceli až po hliník, nerezovou ocel nebo třeba cortenovou ocel. K řezání se používá kvalitní vláknový CNC laser, který zvládne řezat plech o tloušťce až 6 mm a o rozměrech hotových výrobků až 3000 x 1500 mm. Spolehnout se můžete na maximální přesnost, která je v rozmezí +-0,05 mm. Výhodnější a přesnější metodu řezání plechu byste jen těžko hledali. Tato společnost vznikla i v reakci na přetíženost trhu, na zpracování byste jinde čekali i velmi dlouho, zde vám společnost zajistí realizaci už do týdne.

Laser pracuje velmi rychle a sledovat ho při práci je opravdu zážitek, každý z výpalků zvládne zpracovat už do několika sekund. Výsledkem je vždy čistý výpalek, která není potřeba dále opracovávat a je tedy ihned připravený k dalšímu zpracování. Pokud jste nároční a máte zvláštní požadavky, firma s nimi nebude mít problém, zvládne zpracovat výpalky jakýchkoliv tvarů a s jakýmikoliv výřezy a perforacemi. Jen ji zašlete technickou dokumentaci a ona se postará o vše ostatní. Po dokončení výpalků vám mohou být za výhodnou cenu dopraveny na potřebné místo. Kromě řezání plechů dokáže společnost zajistit i jejich přesné ohýbání. Zajímá vás více informací? Navštivte webové stránky společnosti Lightcut.cz. Najdete zde i aktualizovaný seznam skladových plechů, ukázku práce laserového CNC stroje a samozřejmě kontaktní informace.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..