Kuchyň znamená teplo domova

Kuchyň znamená teplo domova
Kuchyň znamená teplo domova

Všichni trávíme v kuchyni velkou část našeho dne. Nejen ti, pro které je vaření koníčkem, ale i ti, kteří rádi vysedávají u kávy při luštění křížovek. Kuchyň je centrem našich domovů, kde se scházíme s našimi nejbližšími a odkud sálá teplo a pohoda do celého obydlí.

Kuchyňská linka jako strategický bod

Ať už má kuchyň jakékoliv rozměry, jejím základním vybavením je kuchyňská linka. Potřebujeme pracovní prostor, úložný prostor a prostor na umístění kuchyňských spotřebičů. V menších či středně velkých místnostech je proto ideálním řešením rohová kuchyňská linka. Ta oproti klasické rovné lince nabízí praktičtější využití místa, a navíc znamená úsporu pohybů, které při vaření musíme vynaložit. Roh linky lze opatřit speciálními dvířky a různými výklopnými či otočnými systémy, díky kterým nepřijde žádná část prostoru nazmar.

Dvakrát měř, jednou řež

Pokud plánujete úplně novou rohovou kuchyň nebo rekonstruujete tu starou, vždy vše začíná u pečlivého měření. Návrh kuchyně je základ úspěchu a kvalitní dodavatelé kuchyňských linek vám s ním rádi pomohou. Než se necháte unést nepřeberným množstvím krásných skříněk, širokým výběrem dřezů a šikovných doplňků, musíte si být jisti, co se do daného prostoru vejde a jak to bude vypadat. Návrh kuchyně se dá lehce předělat, hotové dílo už hůře. Proto nelitujte času a úsilí věnovaného prvotním nákresům.

Řešení pro velké i malé prostory

Máte-li k dispozici velký prostor, můžete rohovou kuchyňskou linku využít jako nenásilný předěl mezi kuchyní a obývacím pokojem. Tento způsob řešení zachová vzdušnost celého interiéru a zároveň místnosti od sebe opticky oddělí. Rohová kuchyň je vhodným řešením jak pro velké, tak i menší domovy, nabízí totiž mnoho ergonometrických i estetických výhod. Obrátíte-li se na zkušené odborníky, kteří umí pomoci s návrhem i s realizací a v případě zájmu dodat rohovou kuchyňskou linku na klíč, budete čas ve své kuchyni trávit ještě raději než dosud. Pro inspiraci můžete navštívit webové stránky firmy Gabon, která na českém i evropském trhu úspěšně působí už řadu let. Pohodlí a příjemné prostředí vaší kuchyně vás bude mile překvapovat každý den.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..