Kvalitní plastové bedny s víkem i bez. Hlavní heslo dlouhá životnost, ochrana výrobků.

Kvalitní plastové bedny s víkem i bez. Hlavní heslo dlouhá životnost, ochrana výrobků.
Kvalitní plastové bedny s víkem i bez. Hlavní heslo dlouhá životnost, ochrana výrobků.

Největší výhodou těchto plastových beden s víkem je možnost chránit obsah uložený uvnitř. Hlavní snahou je totiž ochránit zboží před znečištěním prachem či nežádoucími tekutinami při manipulaci ve výrobě. Většina těchto výrobků je variabilní, to znamená, že záleží na vás, jestli si vyberete přepravku s víkem nebo bez.

Tyto plastové bedny jsou vhodné pro skladování a přepravu menších dílů a součástek. Plastové řešení je ideální pro široké spektrum odvětví výroby. Nákupem plastových beden získáte možnost zefektivnit výrobu ve firmě i ve skladu. Společnost Schoeller Allibert má ve výrobě plastových beden s víkem dlouholetou tradici a je tak možné se spolehnout na to, že kupujete kvalitní a léty ověřené produkty. Tuto kvalitu vám garantujeme a pro naše zákazníky nabízíme také individuální analýzu nákladů a jejich optimalizaci včetně časové a finanční návratnosti.
Plastové bedny jsou navíc recyklovatelné a velmi snadné na údržbu. Schoeller Allibert má ve své nabídce také náhradními díly a víka v případě, že dojde k poškození bedny. Všechny plastové bedny s víkem jsou kompatibilní se standardizovanými rozměry palet. Pro ušetření nákladů na uskladnění je nutná stohovatelnost všech beden. V logistice pak můžete nakoupit skládací nebo zasouvací bedny, které optimalizují náklady v přepravě.
Plastové bedny s víkem jsou vyrobeny z kvalitních plastových obalů přesněji polyetylenu a polypropylenu, které disponují vysokou odolností vůči nárazům i teplotám. Schoeller Allibert navíc vyrábí mnoho typů, druhů a velikostí plastových beden včetně různých barevných variant, což značně usnadňuje rozlišení jejich účelu ve skladu či ve výrobě.
Hlavními parametry plastových beden je vysoká nosnost, odolnost, pevnost a bezpečnost. Navíc jsou upraveny pro automatizované procesy a snadnou údržbu. Samozřejmostí je recyklovatelnost a ekologické vlastnosti. Plastové bedny s víkem jsou spolehlivým pomocníkem pro každé podnikání.
Společnost Schoeller Allibert má v nabídce plastové bedny s víkem pro zemědělství, potravinářství, maloobchodní, retail a poolingové služby. Věnuje se také plastovým obalům pro automobilovou a průmyslovou výrobu.
Součástí portfolia jsou také kompatibilní plastové palety a vozíky pro snadnou manipulaci. U nás si jistě vyberete to nejlepší řešení právě pro vaše podnikání za výhodné ceny přímo od výrobce. Pokud máte zájem o detailnější informace, obraťte se na nás formou nezávazné konzultace.
 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..