Letenky do Asie s velkou slevou

Letenky do Asie s velkou slevou


Asie je kontinentem, který s Evropou spojuje Turecko. Už se je vhodné létat, jelikož cesta autem, nebo jinými prostředky veřejné dopravy bude dlouhá a nepohodlná. A co teprve v případě, kdy máte zájem podívat se ještě dále.

Pokud se obáváte toho, na kolik vás takový let přijde, musíme vás uklidnit. Máme pro vás jednu bezva radu. Ta se týká možnosti využití zajímavých a hlavně velkých slev. Jak se k nim dostat a kde je najít? Podívejte se.

Využívejte tipů na levné letenky

Říká se, že na internetu se dá najít skutečně vše. A je to pravda. Můžete zde najít i tipy na levné letenky. Kde je hledat? My doporučíme různé weby a blogy, které jsou zaměřeny na cestování a kde majitelé a provozovatelé pravidelně pátrají pro slevových akcích. Vám tak ušetří mnoho času, ale samozřejmě i peněz. Jedním ze zajímavých tipů mohou být letenky do Číny. Pokud jste si přáli tuto zajímavou zemi navštívit, díky daným tipům zjistíte, že to lze i celkem levně. Máme-li se podívat na příklad, tak lze říci, že zpáteční let lze pořídit okolo deseti tisíc korun. To už je skutečně velmi zajímavá nabídka.

Komunikujte s cestovateli

Cestování se poslední dobou stává velkým hitem. Pro mnoho lidí je zajímavou možností, jak si užívat, jak poznávat, nebo jak trávit svůj volný čas. A mnoho cestovatelů také rádo sdílí sví dojmy a zážitky. Nebojte se stát se součástí komunity, jelikož i to vám pomůže v tom, abyste mohli vyrazit do Asie s velkou slevou. Kde s jednotlivými cestovateli komunikovat?

  • Na FB stránkách
  • Na diskusních fórech
  • V diskusích pod cestopisy, nebo články

Stačí procházet jednotlivé příspěvky a brzy narazíte na ty, které zajímají i vás. Mohou to být například Japonsko letenky. Stačí se zeptat, a ostatní se s vámi rádi podělí o zajímavé tipy, jak tuto zemi navštívit levně. Třeba za cenu lehce přesahující 10 000 Kč, za kterou se dá pořídit zpáteční let přímo do japonské metropole Tokia.

Nakupujte ve správný čas

U klasických dovolených jistě znáte pojmy last minute a také first minute. Něco podobného najdete i ve světě letenek. Dá se říci, že když koupíte letenku s dostatečným předstihem, můžete získat velmi zajímavou slevu, oproti ceně, která bude platná pár týdnů před odletem. Stejně tak je možné výhodně pořídit letenku i na poslední chvíli – to ale za předpokladu, že letadlo bude poloprázdné a bude třeba naplnit volná místa. Ne vždy k tomuto dojde, jelikož u mnohých oblíbených letů se s blížícím se termínem odletu děje pravý opak.

Létejte ve správný čas

Nejenom, že si pořídíte letenku v pravou chvíli. Nezapomínejte na to, že naše rady, jak získat slevy na letenky do Asie, se týkají i termínu vašeho letu. Jsou takové, které jsou spojeny se zajímavými slevami. Co může rozhodovat?

  • Konkrétní den v týdnu
  • Denní nebo noční hodina odletu
  • Určité měsíce v roce

Vhodnou cestou je porovnat si ceny letenek a zjistit, kdy jsou za plnou cenu, a kdy jsou výrazně levnější. Toto je velmi jednoduché, když víte, jaký srovnávač použít. My vám doporučíme oblíbený web www.letenky-levne-online.cz. Je ideální volbou pro každého, kdo chce rychle a z pohodlí domova zjistit, za kolik přesně a v jaký termín může Asii navštívit.

Sledujte i slevy leteckých společností

Je jich několik desítek a je logické, že mezi sebou budou konkurovat i cenou. Velmi často přicházejí s různými slevovými nabídkami, které doporučíme sledovat. Proč? Jelikož mohou ponížit standardní nabídku letenky třeba i o několik desítek procent. A to může znamenat zajímavou úsporu ve výši i pár tisíc korun. V tomto případě by byl hřích takový let nevyužít. Zvláště, když je spojený se světadílem, který láká na mnoho odlišností, které je nutné vidět na vlastní oči.

 

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.