MARF: Ostravská reklamní agentura, která nabízí komplexní služby

MARF: Ostravská reklamní agentura, která nabízí komplexní služby

Pokud se řekne reklamní agentura, každý si představí něco jiného. Zatímco jednoho podnikatele napadnou online nástroje pro zviditelnění webových stránek, jiného zase sestavení firemní identity a vybudování povědomí o značce. Ideální je, pokud reklamní agentura nabízí komplexní služby, abyste nemuseli objednávat služby od různých společností, co se propagace týče. V následujících řádcích vám představíme ostravskou agenturu MARF, jejíž portfolio služeb je vskutku pestré.

Aftermovie

Pokud pořádáte občas nějakou událost, je nezbytné přemýšlet také o její zvěčnění, přičemž reklamní agentura je schopna vytvořit vám aftermovie. Znamená to tedy, že vám udělá dynamické video, s nímž se potom můžete bez problémů pochlubit i na webových stránkách a sociálních sítích.

Firemní identita

Věděli jste o tom, že je pro každou společnost důležitá firemní identita? O co se však jedná? Představuje kulturu, styl, principy a tradice, jimiž se firma jako taková prezentuje, a tím pádem i odlišuje od konkurence. Podle firemní identity se pak vytváří i loga, složky, vizitky, hlavičkové papíry, letáky, další tiskoviny, polepy aut a podobně.

Lepená reklama

U reklamní agentury MARF si můžete objednat také polepy firemních automobilů, autobusů i dalších dopravních prostředků. Lepená reklama však souvisí i s výlohami obchodů, provozoven, podlah či oken.

Webdesign

Jestliže plánujete také přepracovat svou webovou stránku, nechejte si záležet na tom, aby byl webdesign moderní, intuitivní a přehledný. Současně by vzhled webové stránky měl korespondovat s vaší firemní identitou a odpovídat tomu, jaké činnosti či oblasti se věnujete.

Grafický design

Vedle webdesignu ještě určitě využijete grafický design, tedy další grafické služby, jako jsou tvorba loga, maskota, nabídkových letáků, firemních tiskovin, časopisů, kalendářů a obalového designu.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..