Moderní střešní krytiny, které překvapí svoji lehkostí


Střecha je jednou z nejdůležitějších součástí každého rodinného a bytového domu. Pakliže není dostatečně kvalitně provedena, máte do budoucna zaděláno na problémy. Skrz ni vám totiž může zatékat do interiérů, horší však bývají značné tepelné ztráty v důsledku špatné izolace. Základem všeho je ale výběr vhodné střešní krytiny.

Při realizaci a rekonstrukci domu je tedy určitě dobré se zaměřit právě na střechu. Je pravdou, že klasické střešní krytiny jsou dnes poměrně drahou záležitostí. Zejména pálené a betonové tašky. Proto není s podivem, že se do popředí dostávají levnější alternativy. To však nutně nemusí znamenat snížení odolnosti a životnosti střechy.

Plastové varianty

Zajímavé řešení pro leckteré objekty představují plastové střešní krytiny. Na první pohled dokážou velmi efektně imitovat přírodní materiály, jako je třeba břidlice. Možná si říkáte, že plast asi nebude zrovna nejkvalitnější. Pokud se ale tyto střešní krytiny nepoužívají někde v extrémních podmínkách, bez problémů vydrží klidně několik desítek let. Kromě relativně nízké ceny oceníte minimální hmotnost a snadnou montáž, kterou zvládnou i šikovní domácí kutilové, aniž by si nutně museli na pomoc pozvat specialisty.

Střecha z plechu

Další populární volbou jsou plechové střešní krytiny. U nich v posledních letech došlo k významnému rozšíření nabídky. Moderní střešní tašky z plechového materiálu mohou dokonale imitovat klasické pálené tašky. Opět jsou oproti nim výrazně lehčí, takže se uplatní třeba i u starších nemovitostí, u nichž dochází k rekonstrukci a je třeba brát v potaz určitou maximální nosnost jejich opěrných zdí.

Prodejce střešních krytin

Střešní tašky různých druhů lze objednat u společnosti Stav Invest – Stavebniny Praha. Má pobočky v Kbelech, na Praze 5, Praze 10 a na Kladně. Detailní informace naleznete na webu stavinvest.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákupKomentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..