Nachystejte si zdravou snídani podle fitness Danči


Nachystejte si zdravou snídani podle fitness Danči

Snídaně je základem dne. Nabije vás potřebnou energií, probudí mozek a nastartuje celý organismus. Však znáte to známé přísloví, že snídani by měl člověk sníst sám, o oběd se rozdělit s přítelem a večeři darovat nepříteli, ne? Ukážeme vám, jak si přichystat vydatnou a zdravou snídani, aniž byste kvůli tomu museli vstávat o hodinu dříve.

Lidé se dělí na dvě skupiny. Jedni by bez snídaně neopustili domov, druzí po ránu prostě nemají hlad. Patříte-li do té druhé, je nejvyšší čas s tím začít něco dělat. Podle vědců snídání snižuje riziko diabetu, zvyšuje úspěšnost u paměťových testů a pomáhá k hezčí postavě. Snídající lidé prý mají obecně lepší stravovací návyky. Navíc díky tomu, že zaženou hlad hned ráno, nemusí celé odpoledne něco uzobávat.

Inspirujte se z receptů fitness Danči

Vzít si něco k snídani není až tak složité. Někomu stačí rohlík s máslem a kakao, další si pochutná na müsli s mlékem. Jsou ale toto zdravé snídaně? Ne tak úplně. Chcete-li se podívat, jak by mohl vypadat zdravý start do nového dne, inspirujte se v receptech od fitness Danči.

Danča Hájková je osobní trenérka a instruktorka fitness. Vede například lekce FitBoxu a Pole dance, zdravý životní styl je pro ni vším. Sepsala dokonce i e-book plný rad ohledně hubnutí. Spoustu jejích poznatků včetně receptů si však můžete přečíst na jejím webu. Nebojte, nečekají vás žádné proteinové palačinky. Danča ze svých příznivců nechce udělat vrcholové sportovce, jen chce, abyste se cítili skvěle.

Snídani si připravte večer

Na Danči webu najdete plno nápadů na snídaně, ať už po ránu preferujete sladké či slané pokrmy. Jednoduchá je například tuňáková pomazánka, zamilujete si i mrkvový dort. A pokud vám přijde, že tohle ráno nachystat nestihnete, připravte si snídani večer. Budete klidnější a přispíte si. Navíc když už si tu snídani přichystáte, donutíte se ji ráno sníst, i když běžně nejste zvyklí snídat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákupKomentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..