Nanočástice stříbra vylepšují oblečení i autokosmetiku

Nanočástice stříbra vylepšují oblečení i autokosmetiku


Stříbro je v moderní době velmi využívaný materiál, který je vyhledáván i díky svým specifickým vlastnostem. V kombinaci s nanotechnologii vznikají nové produkty pro pomoc na poli oblékání a péče o automobily. V čem je oblečení se stříbrem lepší a jaké jsou důvody pro používání této speciální automobilové péče?

Termo oblečení se stříbrnými částicemi

Pro milovníky sportu a pro všechny, kdo jsou v zimě rádi v teple, jsou vhodné speciální textilie vylepšené moderními postupy. Termo oblečení opatřené technologií nanosilver® vyniká svou vysokou funkčností. V zimě udržuje teplo, ale zároveň efektivně odvádí vlhkost. Kvalita byla testována v drsných podmínkách hor a výsledky jsou opravdu znamenité. Termo oblečení je ideální pro milovníky lyžování a jedná se i o skvělý tip na dárek.

Pro lesklé a krásné auto

Automobilové nadšence jistě nepřekvapí, že existuje speciální kosmetika na auta s nanočásticemi stříbra. Výhodou je vysoká funkčnost a skutečně efektivní ochrana díky vytvoření mikrofilmu ochranných částic. Nanokosmetika na auto představuje speciální šampon, který výborně funguje v kombinaci s přípravkem zabraňujícím následné ulpívání nečistot. Vhodná je také ochrana skel, kdy se vytvoří povrch, po kterém kapičky přirozeně stékají a simulují jakési tekuté stěrače. Speciální impregnační materiály se používají i na ošetření interiéru pro ochranu potahů.

Pro nižší spotřebu a lepší starty

Speciální přípravky se nevyrábí pouze na estetickou úpravu vozidla, ale pomáhají zlepšovat vlastnosti motoru a snižovat spotřebu nafty. Aditivum do nafty založené na moderní technologii je podle vědeckých testů schopno snížit spotřebu paliva a emise škodlivých výfukových plynů. Přidáním do nafty dochází k čištění vstřikovacích trysek a spalovací komory. Další výhodou je zlepšení startů v zimním období.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.