Nažehlovačky zachraňují oblečení – s dírami i s fleky

Jak opravit díry a zamaskovat fleky na oblečení? Pomohou nažehlovací obrázky. Nemusíte oblečení vozit do opravy, dokonce ani vytahovat šicí stroj. Vystačíte si se žehličkou.

Problémy s dírkami řeší nažehlovací záplaty

Díry na exponovaných místech jsou typické třeba pro džíny. Přitom by ještě mohly sloužit. Zašít je není snadné a podšívání jinou látkou, často opět džínsovinou, nemusí být ve výsledku zcela ono. Jednodušší a rychlou první pomocí jsou nažehlovací záplaty. Aplikují se s použitím žehličky a zvládne to skutečně každý. Nabízí se v různých barvách, se vzory, dokonce i přímo z džínsoviny. Pro každého je velice praktické mít pár takových záplat doma v pohotovosti. Nikdy nevíte, kdy se budou hodit. A co dělat, pokud se vám doma hromadí kupky džínsů s prodřenými částmi? Udělejte větší nákup záplat a vyčleňte si odpoledne, kdy se pustíte do oprav.

Nažehlovací obrázky potěší děti

Podobně můžete řešit záplaty na dětském oblečení. Na to je ideální aplikovat nažehlovací obrázky s dětskými motivy. Díky nim snadno zakryjete díry po pádech i fleky od nevypratelných barev. Též oživíte oblečení, které dětem nepřilnulo k srdci. Nažehlovací obrázky zachrání většinu oblíbeného oblečení, se kterým se dítě po jeho poškození nechce rozloučit. Dají se dokonce použít pro kreativní tvorbu dětí. Nechte je, ať si dotvoří své džínsy podle vlastní představy. Pouze jim pomozte se žehličkou, pokud jsou ještě ve věku, kdy s ní neumí zacházet.

Nažehlovačky pro větší bezpečí

Zejména dětské nažehlovačky se dnes vyrábí velice často jako reflexní. Tato jejich vlastnost je dělá rovněž bezpečnostním prvkem na dětském oblečení. Reflexní nažehlovačky chrání děti za šera i za tmy, při cestě do školy, na procházkách, při venčení pejska i na kole. Díky velkému výběru, jaký najdete v e-shopu Altima.cz, si dítě snadno najde ty, které se mu líbí, a bude rádo oblečení s nimi nosit.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..