Přečtěte si, jaké jsou recenze deodorantů Biorythme

Přečtěte si, jaké jsou recenze deodorantů Biorythme

Český výrobce přírodní funkční kosmetiky. Přesně tak by se dala charakterizovat značka Biorythme, za kterou stojí inženýrka chemie Aneta Adamčíková. Produkty sama vyrábí, stejně tak navrhuje i etikety, navíc v porovnání s konkurencí jde proti proudu. Cílem zakladatelky totiž není vyrábět tisíce kusů kosmetiky. Nechává si záležet především na kvalitě, a proto jsou přípravky dostupné jen po několika kusech, čímž je zajištěna jejich čerstvost.

Velice vyhledávané jsou recenze deodorantů Biorythme, přičemž o osobní zkušenosti se podělil také Radek na stránce Ecoblog.cz, kde najdete výsledky testů ekologických a zero-waste produktů.

V čem si deodorant Biorythme vedl nejlépe?

Úkolem deodorantu je neutralizovat tělesný pach, který vzniká při pocení. Často si lidé zaměňují deodorant s antiperspirantem, ovšem antiperspirant má pocení minimalizovat, a proto obsahuje hliník.


Biorythme je však 100% vegetariánská kosmetika, která se netestuje na zvířatech a neobsahuje složky z mrtvých zvířat. Deodorant Biorythme si Radek pochvaloval, i když zpočátku nevěděl, jak ho má používat, nicméně návod našel přímo na stránkách značky. Deodorant musíte totiž v podpaží chvíli přidržet, protože pak lehce roztaje a následně ho rozetřete. Deodorant má dlouhou výdržnost, tedy celý den, ale někdy se člověk více potí, a tak ho bez problémů můžete použít i několikrát za den. Deodorant také:

neobsahuje konzervanty,

pěkně voní (připomíná aroma jehličí, mechu a dřeva),

má ve složení pouze přírodní složky (kakaové máslo, oxid hořečnatý, kukuřičný škrob, mandlový olej, éterický olej, nabělený včelí vosk a další),

neobsahuje sodu.

Závěrečné zhodnocení

Na webové stránce Ecoblog najdete i celkové zhodnocení deodorantu Biorythme. Radek mezi výhody zařadil to, že je kosmetika vyráběna v České republice, netestuje se na zvířatech a vyrábí se z čerstvých surovin.

Recenze je objektivní, a proto si pro sebe nenechal ani stinné stránky. Jediné, co však deodorantu vytknul, je již výše zmíněná nezbytnost nechat deodorant nahřát v podpaží.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..