Nechte si nainstalovat rozvaděče a rozváděčové skříně

Nechte si nainstalovat rozvaděče a rozváděčové skříně

Sháníte rozvaděče nebo prázdné rozvaděčové skříně? V tom případě vám poradíme, jaké máte možnosti a které příslušenství budete potřebovat.

Materiál

Bez rozvaděčové skříně se neobejde žádná elektroinstalace, ať už v domácnosti nebo průmyslových objektech. Na trhu seženete skříně z nejrůznějších materiálů, z lakovaného či například práškově lakovaného ocelového plechu. Dále se rozvaděčová skříň vyrábí i z nerezové oceli. Ta je vhodná například do potravinářských či farmaceutických výroben.

Umístění rozvaděčů

Kromě toho lze rozváděčové skříně vybírat podle jejich umístění. Existují nástěnné rozváděčové skříně, volně stojící či zapuštěné. Dodávají se i s různými typy podstavců. Pokud se v elektroinstalaci vůbec nevyznáte, je dobré si nechat skříň rovnou osadit potřebnými prvky odborníky. Samozřejmě si však můžete koupit i prázdnou rozváděčovou skříň a následně si všechny komponenty přikoupit a namontovat. Rozhodně ale nedoporučujeme montáž provádět svépomocí, pokud nejste vyučený elektroinstalatér.

Poraďte se s odborníky

Společnost Schmachtl se dodávkou i montáží elektroinstalace zabývá již dlouhá léta, a tak vám bude v lecčems nápomocná. Na jejích internetových stránkách najdete jak rozváděče a rozvaděčové skříně, tak i:

  • instalační krabice
  • průmyslové zásuvky a vidlice
  • přípojnicové systémy
  • upevňovací systémy
  • katodovou ochranu a uzemnění
  • kabelové úložné systémy
  • záložní stroje UPS
  • napájecí stroje GPU a mnoho dalšího

Schmachtl je výhradním zástupcem světových výrobců v oblasti elektrotechniky, elektroniky i strojírenství. Kromě toho vám profesionálové z firmy poradí také s instalací fotovoltaiky a bateriových systémů. Domluvte si schůzku a začněte modernizovat. To je důležité nejenom z bezpečnostního hlediska, ale také ekonomického.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..