Nové byty na Pětce vás nezklamou!

Nové byty na Pětce vás nezklamou!
Nové byty na Pětce vás nezklamou!

Hledáte bydlení v Praze? V klidné a zelené lokalitě s dostatečnou občanskou vybaveností a v rozumné vzdálenosti od centra? Jedno bychom pro vás měli! Je jím projekt Klamovka Five!

Pražská Klamovka na Praze 5 se řadí mezi nejoblíbenější pražské lokality. Nejvíce bodů jí přihrává skvělá občanská vybavenost, spousta zeleně a krátká vzdálenost do centra. Za pár minut dorazíte na Anděl a za dalších pár to máte na Václavák.

Jste a nejste v Praze

Na Klamovce zkrátka jste a nejste v Praze. Místopisně ano, ale pocitově si připadáte jako mimo město. Potřebujete nakoupit, dát si něco dobrého k jídlu či vyrazit do kina? Vyrazíte do nedalekého OC Smíchov. Rádi byste zhlédli nějaké divadelní představení? Coby kamenem dohodil to budete mít do Švandova i Národního divadla.

O projektu

Ojedinělý však je i samotný projekt, pod nímž je podepsaná renomovaná developerská společnost Exafin, která se už 25 let specializuje na realitní investice, development komerčních a rezidenčních nemovitostí. Více o Exafinu se dozvíte přímo na stránkách společnosti exafin.cz. Klamovka Five, to konkrétně je rezidenční projekt zahrnující pětici výjimečných domů zasazených do zeleně na hranici pražských čtvrtí Smíchov a Košíře, podél ulic Plzeňská a Holečkova.

U každého bytu zahrada, balkon či lodžie

Jedinečná však je také dispozice bytů. Díky unikátnímu stupňovitému řešení budov všechny jednotky (1+kk až 4+kk) včetně bytů ve druhém a třetím patře budou disponovat vlastní zahradou, což je na pražské poměry něco nevídaného. O venkovní prostory ale nebudou ochuzeny ani zbylé jednotky, jimž nebude chybět balkon či lodžie. Všechny byty jsou nadstandardně provedené, postavené pod dohledem renomovaných architektů a z těch nejkvalitnějších materiálů.

Garance ceny

Další výhodou jsou fixní ceny za byty. Po podpisu smlouvy navíc máte jistotu garance ceny, kterou nenavýší ani inflace. A pozor! V letních měsících se ke každému bytu dává kuchyňská linka jako dárek (akce platí pro smlouvy uzavřené mezi 1.6 a 31.7. 2022). Nové byty na Pětce zkrátka po všech stránkách jsou správnou volbou.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..