Začněte studovat němčinu online

Začněte studovat němčinu online
Začněte studovat němčinu online

Německy mluví skoro 200 milionů lidí a je to jazyk, který používají ty ekonomicky nejvyspělejší státy světa. Naučit se německy otevírá cestu k německým nebo rakouským firmám, kterých je na našem trhu plno a které stále hledají někoho, kdo tento jazyk ovládá.

Firmy nejsou jediná možnost, kde se dá tento jazyk uplatnit. S němčinou můžete vyrazit studovat do zahraničí nebo se využít její podobnosti pro následné studium dalších jazyků.

Zaujala vás možnost učit se německy, ale nemáte možnost někam dojíždět nebo byste prostě raději zůstali v pohodlí domova? Pak jsou tu pro vás online kurzy němčiny! Stačí vám připojení k internetu a Skype. 

Možnosti online kurzů

Online kurz probíhá prakticky stejně jako ten prezenční, jen s tím rozdílem, že se připojíte přes internet. Je lepší, pokud máte kvalitní připojení i webkameru, tyhle požadavky jsou pak vykompenzovány větší flexibilitou – můžete být kdekoliv, ať už v zahraničí nebo doma v pyžamu!

Pokud si zvolíte individuální hodiny, dostanete svého lektora tak, aby vám vyhovoval. Výuka se zcela přizpůsobí vám tak, jak se vám bude hodit. Nemusíte se strachovat, že byste nestíhali nebo se před jinými studenty znemožnili, a navíc můžete probírat látku, která vás zajímá, stačí se domluvit s lektorem.

Skupinový kurz vyjde levněji, ale musíte se přizpůsobit rozvrhu a je potřeba, aby se přihlásili alespoň 4 lidé. Kurz je koncipovaný na 2 semestry v rozsahu 40 hodin, ale můžete si vzít jen jeden semestr nebo přistoupit do už rozjetého kurzu – a cena vám bude podle toho snížena.

Začněte studovat němčinu online

Výhody online vzdělávání

Kromě překonávání vzdáleností má vzdělávání přes internet také další výhody. Můžete si například najít spoustu dalších materiálů i s řešením, které v učebnicích nebývají nad rámec toho, co vám poskytne váš lektor.

Pokud byste chtěli lektora, který by byl rodilý mluvčí přímo z Německa, je díky internetu mnohem jednodušší ho najít a kontaktovat. Nemusíte se tak před nikým stydět a rovnou se pustit do společné práce v rámci online kurzů němčiny! Navíc vám pomůže, pokud budete mít potíže s používáním některého z programů, přes které výuka probíhá.

Nemusíte se však spoléhat jen na výukové materiály. Ke zlepšení vaší jazykové úrovně vám pomůže i sledování videí, kterých je na internetu plno nebo chatování s cizinci. Zkrátka na internetu si kontakt s němčinou najdete snadno a rychle.

Začněte studovat němčinu online

Online se můžete i přihlásit! Stačí vyplnit formulář na webových stránkách Jazykové školy PELICAN. Pokud však stále máte nějaké dotazy a chtěli byste vědět víc, můžete nám napsat e-mail nebo zavolat a my všechny vaše otázky zodpovíme.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..