Operativní leasing je nejjednodušší cesta k novému autu


Operativní leasing je nejjednodušší cesta k novému autu

Současný finanční trh nabízí hned několik možností, jak financovat pořízení nového automobilu. První cestou k vysněnému sportovnímu vozidlu je spotřebitelský úvěr, u něhož však musíte počítat s tím, že automobil okamžitě přechází do vašeho vlastnictví, a tím pádem vám vzniká celá řada povinností. Sjednání povinného ručení a havarijního pojištění, zaplacení dálniční známky, pravidelné servisování a podobně. Jestliže se však chcete těmto ne příliš příjemným činnostem vyhnout, není nic jednoduššího než si požádat o operativní leasing.

Operativní leasing, jak jsme už zmínili v nadpisu našeho článku, je nejjednodušší cesta k novému autu. Jedná se o moderní finanční produkt, který si zamilují především zájemci o automobil, již nemají čas řešit detaily auta, ale prahnou vyloženě po bezproblémové a výhodné službě a možnosti pravidelně používat elegantní, a hlavně reprezentativní vozidlo.

Operativní leasing pro soukromníky i podnikatele

Operativní leasing, jenž by se dal charakterizovat jako dlouhodobý pronájem vozidla, dávno není záležitostí týkající se pouze podnikatelů a firem. Operativní leasing se vkradl i do soukromé sféry, přičemž ho využívá stále více soukromých osob. Důvody? Velkou výhodou je, že se nemusíte starat v podstatě o nic, co se automobilu týče. Veškerá pojištění, dálniční známku, servisování, přezouvání pneumatik a další náklady spojené s provozem vozidla hradí leasingová společnost. Jediné, co si platíte vy, jsou pohonné hmoty.


Driveto je sázka na jistotu

Jednou ze společností, která nabízí operativní leasing, je Driveto. Přímo na stránkách společnosti si můžete namodelovat, kolik byste za operativní leasing na váš vysněný automobil platili. Stačí zvolit, zda chcete sjednat leasing jako soukromá osoba, OSVČ nebo firma. Poté se vám nabídnou modelové řady. Záleží jen na vás, zda vás láká spíše operativní leasing Volkswagen, Škoda Auto, Kia, Mazda a podobně, poskytovatel služby Driveto vám každopádně vyhoví. Jakmile si vyberete konkrétní vozidlo, ukáže se vám, na kolik vás zhruba operativní leasing vyjde. Jestliže vás nabídka zaujme, můžete zaslat nezávaznou poptávku.

Z rodiny Volkswagen je jedním z nejprodávanějších automobilů na operativní leasing Volkswagen Polo VI Highline, jenž se dá sehnat už od 4 493 korun za měsíc, což je vskutku lákavá nabídka. Jestliže byste chtěli platit ještě méně, tak sáhněte po modelu Volkswagen Polo VI Comfortline, který vyjde od 3 790 korun za měsíc.

Staňte se členem Driveto Klubu

Staňte se také členem Driveto Klubu, v rámci něhož na vás čeká celá řada benefitů. Jezdit budete bez závazků, a tak automobil můžete kdykoliv vrátit či vyměnit. Pro získání členství v klubu vám postačí pouze dva doklady totožnosti.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..