Plánujete si koupit starší automobil, ale nemáte důvěru v české autobazary? Nechte si dovézt automobil z Německa


Plánujete si koupit starší automobil, ale nemáte důvěru v české autobazary? Nechte si dovézt automobil z Německa

České autobazary nemají zrovna nejlepší reputaci. Přetočené tachometry a automobily s nejasnou historií – to je jen vrchol ledovce, díky kterému se řada zákazníků poohlíží po ojetině sama. Nákupy od českých soukromníků obvykle nejsou méně rizikové. Existuje však i další možnost, jak si pořídit zánovní automobil v dobré kvalitě – nechat si jej dovézt ze zahraničí. Tradiční je dovoz aut z Německa. A na ten se specializuje firma s dlouholetými zkušenostmi – Dovez to dál.

Proč auto právě z Německa?

V Německu se s auty obchoduje na rozdíl od Česka poctivě. Automobiloví dealeři s ojetými vozy garantují že veškeré informace o automobilu, které dostáváte, jsou pravdivé. S žádnými přetočenými kilometry se zde nesetkáte. Ani se skrytými vadami, či se zamlčeným bouráním automobilu. Všechny problémy se promítnou do nižší ceny a vy se o nich při koupi automobilu dozvíte.

Němci se navíc o automobily poctivě starají. Auta jsou servisována ve značkových servisech a prodávají se ve výborném technickém stavu. Jak díky údržbě, tak proto, že německé silnice jsou v mnohem lepším stavu než ty naše.


Další výhodou nákupů aut v Německu je to, že jsou s výrazně lepší výbavou než ty pořízené u nás. Kupní síla v Německu je vyšší, a proto si Němci kupují lépe vybavená auta. Se základní výbavou se u německých vozů téměř nesetkáte.

Poctivá auta od poctivého dovozce

Chcete-li spolehlivou ojetinu v dobrém stavu, potřebujete především spolehlivého partnera, který vám nákup takového vozu zprostředkuje. Firma Dovez to dál je rodinnou firmou, která se na dovoz aut z Německa specializuje již ve druhé generaci. Nabídnout je schopna spolehlivé dodavatele v Německu, ale i schopné automechaniky, pokud potřebuje auto vyřešit drobné technické závady.

Firma dováží pouze nebouraná auta, u kterých dodavatel garantuje záruku a je schopen doložit servisní historii vozidla. Poctivě se prověřuje stav tachometru i původ vozidla. Společnost osobně ručí za to, že nejde o odcizený automobil, ani o auto, na kterém by vázlo věcné břemeno. Jako součást prodejních služeb pro vás Dovez to dál zajistí STK i přepsání automobilu. V případě zájmu nákupu automobilu na leasing vám dá kontakt na vhodného poskytovatele finančních služeb. Automobil můžete mít již do dvou dnů přistaven před vašim domem.

 
52Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..