Plastové přepravní boxy – nejlepší varianta pro Vaše podnikání

Plastové přepravní boxy - nejlepší varianta pro Vaše podnikání
Plastové přepravní boxy – nejlepší varianta pro Vaše podnikání

Plastové přepravní boxy, jejichž výrobou se zabývá nadnárodní společnost Schoeller Allibert jsou optimálním řešením pro převoz, ale i uskladnění téměř jakéhokoliv zboží. Jsou nejlepší variantou pro široké spektrum odvětví v logistickém prostředí. Ať už jste malý nebo velký podnikatel, plastové přepravní boxy jsou nezbytným vybavením, které Vám ulehčí práci, čas i peníze i díky jejich dlouhé životnosti a minimálním nákladům na údržbu.

Kvalita přepravních boxů, které najdou uplatnění

Přepravní boxy jsou vyrobeny z velmi odolného a pevného plastu, ale i přesto jsou odlehčené a jsou schopné pojmout stejné a větší množství zboží než klasické kovové nebo dřevené kontejnery. Společnost Schoeller Allibert se zaměřil na minimalizaci záhybů a drážek uvnitř samotných boxů a pro je lze tak snadno a rychle opláchnout tlakovou hadicí. V případě, že se Vám poškodí nějaká část boxů Schoeller Allibert je schopen Vám dodat náhradní díly, čímž lze minimalizovat Vaše náklady. Všechny produkty jsou 100% recyklovatelné a nezatěžují životní prostředí.

Řešení na míru

Společnost nabízí různé přepravní boxy o různých rozměrech a vlastnostech. Některé přepravní boxy lze složit, což Vám umožní ušetřit místo ve skladu pokud pro ně zrovna nemáte využití. Důležitá je také snadná manipulace a hlavně bezpečnost. Přepravní boxy jsou vhodné pro plně automatizované procesy a jsou vybaveny nejrůznějšími zabezpečovacími prvky, jako jsou třeba protiskluzové drážky.

Schoeller Allibert je výrobce nejen přepravních boxů, ale i dalších užitečných plastový obalů a užitečných doplňků jako jsou plastové palety nebo vozíky. Jejich nabídka je velmi široká a pro své potřeby si vybere opravdu každý. Pokud byste měli zájem dozvědět se více o jejich produktech a novinkách nebo si chtěli pořídit nové přepravní boxy, tak je neváhejte kontaktovat na info@czechrepublic.cz

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..