Ponča pro vodní sporty dala vale ručníkům!

Ponča pro vodní sporty dala vale ručníkům!

Ponča pro vodní sporty dala vale ručníkům!

Domníváte se, že s klasickým pončem se dnes již setkáte pouze z televizních obrazovek, na kterých se objeví pastevci lam z And?

V tom případě jste na omylu, neboť klasická ponča nejsou pouze módním doplňkem, který vévodí světu módy, nýbrž nyní ovládla i svět vodních sportů a tím pádem doslova vymýtila ručníky, se kterými se dnes již při sportování spojeném s vodou, setkáte pouze zřídka.

Pončo je tak v současné době nedílnou výbavou každého správného nadšence do vodních sportů a nejen těch.

Neprochladnete a budete vypadat stylově

Ponča na vodní sporty mají zabránit především prochladnutí, které vám bezpodmínečně při vodních radovánkách i po nich hrozí. Nejenže se pod nimi můžete v klidu a se vší intimitou převléci do suchého oblečení, tedy plavek, a to bez toho, aniž by vás někdo spatřil, ale zároveň budete vypadat velmi stylově a na vašem sportovním vzhledu pončo ještě dodá.

Dnes nejsou výjimkou různá barevná ponča, která se líbí nejen ženám, ale i mužům, kteří jejich kouzlu rovněž tak propadli. Pánské pončo je tak v současné době rovněž velmi žádané. Kvalitní materiál a střih se tak vždy postará o to, že se budete cítit pohodlně, a hlavně budete stále v teple.

100 % polyester je zárukou kvality

Mezi nekvalitnější ponča patří ta, která jsou vyrobena ze 100 % polyesteru a která jsou pro vás tak zárukou kvality. Jsou garancí dokonalého pohodlí, mají identické vlastnosti jako bavlna a rovněž také nezadržují takové množství vody, jako jiný materiál.


Nejen ženy rovněž ocení i nemačkavost materiálu, díky kterému bude jejich dámské pončo stále tak dobře vypadající, jako na začátku. Kromě jiného ponča nebrání svým nositelům v pohybu, jsou vyráběny v různých barvách, střizích a provedeních, díky čemuž si získala také tak velkou oblibu.

S ručníky se tak při provozování vodních sportů rozhodně již setkávat nebudete. Ponča svým střihem sahají až po kolena, což je dalším plusem, jelikož nemá chlad absolutně žádnou možnost propustit se do vašeho těla.

Pokud si navíc pořídíte pončo s kapucí, můžete po vodních radovánkách zamířit rovnou ke stánku s točenou zmrzlinou a užívat si letní radovánky bez strachu z rýmy a nachlazení.

Ponča pro vodní sporty dala vale ručníkům!

Každý člen rodiny má nárok na své pončo

Každý člen rodiny má rozhodně nárok na své vlastní pončo. To znamená, že neochudíte ani své nejmenší, pro které je dětské pončo jako stvořené. Zejména u dětí oceníte kvalitní materiál, dlouhý střih a kapuci, kterou se pončo pyšní.

Kromě jiného vaše děti rozhodně potěší i motivy, kterých je na těchto pončech přehršel, a to od dětských hrdinů až po různé postavičky z dětského světa, které vaše ratolesti budou zbožňovat.

Vaše dítě se tak po vodních radovánkách bude moci vydat na zmrzlinu s vámi a vy se nebudete muset obávat o jeho zdraví.

Velký výběr ponč značky Mystic a Brunotti najdete na Showroomu Mystic v Brně nebo v Praze. Dáváte přednost pohodlnému nákupu z domu? Jděte na stránku www.mysticstore.cz

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..