Poradíme, jak ušetřit při nákupu náplní do tiskáren

Poradíme, jak ušetřit při nákupu náplní do tiskáren


Jednou z nezbytných součástí snad každé kanceláře jsou tiskárny. Slouží k tisku nejrůznějších dokumentů a občas se stane, že v nejméně vhodnou chvíli dojde náplň. Vyvarujte se tohoto problému a ještě navíc ušetřete díky chytrému výběru kvalitních a cenově výhodných tonerů. Čtěte dále a dozvíte se více informací.

Kompatibilní náplně

Snížení účtu za nové náplně do tiskárny, které jsou spotřebním zbožím, není nic složitého. V zásadě máte dvě možnosti. První z nich spočívá v nákupu originální inkoustové kazety přímo od výrobce vašeho přístroje. Zde máte jistou kvalitu, ale i vyšší cenu. Další varianta spočívá v nákupu takzvaných kompatibilních náplní. Tyto tonery do tiskárny mají také uspokojivou kvalitu a jejich nesporná výhoda spočívá v nízké ceně, což je při častém tisku poměrně značný rozdíl a výrazná úleva pro rozpočet.

Vyberte správný typ

Samozřejmostí je výběr správného typu podle vaší tiskárny. Označení náplní najdete napsané v manuálu, případně v programu určeném pro ovládání tiskárny. Některé nabízí i možnost zobrazení kódového označení typu barev na vlastním displeji. U kompatibilních variant bývá uvedeno, ke kterým přístrojům se hodí.

Nákup na internetu za příznivé ceny

Hodně ušetříte i díky porovnání jednotlivých nabídek. Tonery do tiskárny samozřejmě pořídíte i v kamenných obchodech, ale zde je srovnávání cen poměrně obtížnější a navíc nemáte jistotu, že budou mít zrovna vámi požadovaný typ. Na internetu si jednoduše zvolíte vhodný typ a vyberete si nabídku s optimálním poměrem ceny a kvality. Následně odešlete objednávku a čekáte, až vám přijde. Bez zbytečných starostí a s úsporou času i financí.

Na internetovém obchodě Kante.cz pořídíte i další vybavení do kanceláře za skvělé velkoobchodní ceny. Nabídka je opravdu široká a zaměstnanci budou jistě rádi za kvalitní vybavení pro práci.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.