Posíláte zboží? Zalepujte krabice vlastními lepicími páskami


Posíláte zboží? Zalepujte krabice vlastními lepicími páskami

Pošťákům denně projdou pod rukama tisíce balíků z různých českých i zahraničních e-shopů. U některých je na první pohled patrné, z jakého internetového obchodu cestují, u dalších je to záhadou. Ta první varianta je ale z pohledu e-shopu daleko chytřejší. Může totiž přivést další zákazníky.

K zajištění krabice se používají lepicí pásky. Některé e-shopy používají obyčejné průhledné, další třeba černé či hnědé a ty nejchytřejší si nechají zhotovit originální pásky se svým logem.

Na pásku lze natisknout cokoliv

Obyčejným lepicím páskám už pomalu odzvonilo. Kdo chce v široké konkurenci trochu zaujmout, potřebuje svůj originální model. Je jedno, zda si na něj necháte natisknout slogan firmy, logo nebo třeba URL adresu e-shopu. Na pásky lze tisknout dokonce i obrázky. Samozřejmě čím složitější věc si vymyslíte, tím to bude dražší. Levnější obvykle bývá černobílý tisk, nicméně máte-li barevné firemní logo, byla by hloupost tisknout ho černě, když jej lidé znají barevně.


A proč vůbec něco tisknout?

potisk lepicích pásek je čím dál větší zájem a má to zejména jeden dobrý důvod, a tím je reklama. Víte, kolik lidí přijde s balíčkem do styku během jeho cesty k zákazníkovi? Přepravce, několik pracovníků pošty a možná i pár dalších lidí, kteří krabici uvidí. Například v případě, že si zákazník objedná zásilku do práce, zajisté ji zahlédnou také nějací jeho kolegové. Šetrný zákazník navíc krabici nevyhodí, ale dále ji využije. Dá si do ní třeba nářadí v garáži. A tam vaše logo na lepicí pásce uvidí spousta dalších lidí. Potištěné lepicí pásky jsou prostě a jednoduše velmi dobrým a levným marketingovým nástrojem.

Potištěné lepicí pásky můžete objednávat najednou s krabicemi. Kvalitní papírové krabice i potisk pásek nabízí e-shop Komplexmat-obaly.cz. Ostatně v sortimentu najdete i výplňový materiál, takže opravdu vyřešíte vše na jednom místě.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..