Uložte klíče do bezpečných uzamykatelných schránek


Uložte klíče do bezpečných uzamykatelných schránek

Bylo by hezké, kdybychom nemuseli mít strach, že nám někdo odcizí náš majetek. V některých zemích to tak funguje, lidé si ani nezamykají domovní dveře. Ne však v Česku. Tady člověk musí pečlivě zamykat, a ještě by si měl hlídat, aby mu někdo neodcizil klíče.

Odcizené klíče jsou velký problém. Buďte si jistí, že nikdo nekrade klíče jen tak, aniž by věděl, komu patří a co vlastně odemykají. Běžnému člověku stačí dávat si na svazek svých klíčů pozor. Jak se však zachovat v případě, kdy máte na starost desítky klíčů od drahých aut nebo místností plných ne zrovna levného vybavení? Řešením jsou skříňky na klíče.

Zamkněte všechny klíče do trezoru

Klíče k takovým místnostem a drahým hračkám jsou vlastně takovým pokladem, a proto si zaslouží schovat do trezoru. Trezor na klíče se stane vaší malou uzamykatelnou pokladničkou, kam schováte vše potřebné – kromě klíčů třeba související dokumenty. Hodí se například pro majitele autoservisů, kteří musí uchovávat klíče od automobilů svých zákazníků, autosalónů nebo velkých firem.

Jak správný trezor na klíče vypadá?

Klíčový trezor může mít libovolnou velikost dle vašeho přání. Prodávají se různé typy, krabičky, co se vejdou do šuplíku, i větší modely vhodné k instalaci na zeď. Všechny ale mají společné rysy. Obsahují háčky na zavěšení klíčů, které jsou očíslované. Můžete si k nim tedy vytvořit i legendu a přiložit papír s popisem, co jaký klíč odemyká. Uzavírají se buď klíčem, nebo elektronicky. Každý má prostě své preference. Někdo se raději bude starat o jeden klíč, další si spíš zapamatuje kód. I elektronické schránky však mívají nouzové klíče pro mechanické otevření. V případě zapomenutí kódu by totiž nastal problém. Elektronický zámek s maximálně osmimístným kódem má totiž 100 milionů možností kódů.

Spolehlivé skříňky na klíče, které vám ušetří starosti, najdete v e-shopu Saffort. Tento prodejce nabízí široký sortiment trezorů a zamykacích boxů, dočtete se zde i spoustu informací o tom, jak si vybrat ten správný.


Společnost Saffort sídlí v České republice – Praha, ale společnost působí také na Slovensku a dodává do Vašeho umístění trezory: do Bratislavy, Košic, Prešova, Žiliny, Nitry, Trnavy a dalších míst a domů po Slovenské republice. Další informace o konkrétním typu trezorů – https://www.saffort.sk/skrinky-na-kluce


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..