Potřebujete odbornou pomoc ohledně diesel agregátů či značky Yanmar: Najdete ji na Tag.cz

Potřebujete odbornou pomoc ohledně diesel agregátů či značky Yanmar: Najdete ji na Tag.cz
Potřebujete odbornou pomoc ohledně diesel agregátů či značky Yanmar: Najdete ji na Tag.cz

Dieselové agregáty stále fungují jako velmi spolehlivé záložní zdroje. Ať už potřebujete energii na stavbě nebo kdekoli jinde, kde není stálé připojení k elektrické síti, není to žádný problém. Ideální je volit diesel agregáty značky Yanmar. Ty se vyznačují vysokou kvalitou, dlouholetou výdrží a precizním servisem. Ať už zvolíte jakýkoli model této značky, spolehnout se budete moci také na odbornou pomoc, již poskytuje Tag.cz. Na jaké agregáty se tito specialisté zaměřují a v čem vynikají modely známé značky Yanmar? To všechno vám prozradíme v následujících řádcích.

Spousta různých agregátů

Volit je možné ze spousty různých dieselových agregátů, a to od 7 – 2000 kVA. Takový výkon se přitom ukrývá pouze v jednom jediném soustrojí. Vybírat si ale lze z mnoha zajímavých variací vyznačujících se nejrůznějšími kombinacemi výkonů. Vynikající zprávou pro mnohé firmy je i fakt, že není problém vybrat zařízení určená pro těžký provoz. Ta se již vyznačují čtyřdobým pracovním cyklem. Startování dieselových agregátů není nijak náročné. Moderní diesel agregáty jsou typické elektrickými startéry.

Maximálně pevná konstrukce

Velkou výhodou moderních dieselových agregátů je také maximálně pevná konstrukce. Svařované profily z oceli toho vydrží opravdu hodně. Bez větších problémů přečkají i hodně složité podmínky na stavbě nebo jinde. Obrovskou výhodou takovýchto agregátů je i minimalizace hlučnosti. Zvládnou to ocelové kontejnery. A řízení soustrojí? Bez problémů ho zvládnete na přehledných ovládacích panelech na mikroprocesorovém základu.   

Světoznámá značka Yanmar

Vsadit se zcela jistě vyplatí na některou z nejznámějších značek. Naším tipem jsou dieselové agregáty Yanmar. Jedná se o modely značky, jež vznikla už v roce 1912. Vznětové motory Yanmar se na trh dostaly od roku 1933. Aktuální produkce této společnosti zahrnuje také mnohé podstatné komponenty třeba do vstřikovacích motorů. Určitě je také třeba se zmínit o minimální hmotnosti agregátů a jednoduché instalaci do stavebních strojů. Spotřeba paliva je u nich minimální. Ostatně prosadily se také v lodních sportech, které jsou z pohledu výkonu a kvality zpracování agregátu hodně disponované.  

Stoprocentní servis

Právě náhradní díly Yanmar jsou maximálně dostupné a servis samozřejmě také. Potřebujete-li servis agregátů, na Tag.cz se určitě můžete obrátit. Bude vám poskytnuta maximální podpora se vším všudy. Pomohou vám mimo jiné také s odborným výběrem konkrétního agregátu, který se by se hodil pro činnosti, jež potřebujete realizovat. Alternativ je u této značky poměrně hodně, což je pro vás jako pro spotřebitele taktéž skvělá zpráva.

Zdroj obrázku: supergenijalac / Shutterstock.com

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..