Řekněte sbohem předčasné ejakulaci!

Řekněte sbohem předčasné ejakulaci!
Řekněte sbohem předčasné ejakulaci!

Předčasná ejakulace patří mezi ty problémy, se kterým se denně potýkají miliony mužů po celém světě. Někteří z nich o svých problémech mluví a řeší je s odborníky, někteří v tichosti trpí a vyhýbají se intimnostem, a ti další využívají diskrétních a rychlých řešení přes internetové obchody.

Předčasná ejakulace není neřešitelná!

O dostupných řešeních vašeho problému víte již delší dobu, ale jejich účinku nevěříte? Jediným způsobem, jak si funkčnost produktů ověříte, je tak, že je prostě vyzkoušíte. Nejpoužívanější látka obsažená v tobolkách na oddálení ejakulace se nazývá Dapoxetine. Původně používaný jako lék na depresi má jako vedlejší účinek právě oddálení PE, a to dokonce až na třikrát takovou dobu!

Stupně předčasné ejakulace

Ačkoliv jde většinou o čas v řádu sekund, můžeme ji rozdělit do tří stupňů:

· Vyvrcholení před pohlavním stykem

· Vyvrcholení v okamžiku průniku

· Do dvou minut od začátku soulože

Ještě před pohlavním stykem

Nejhorší scénář pro vás i vaši partnerku je zřejmě ten, že vše skončí ještě dřív, než to vůbec začne. Může stačit jeden dotyk a hrátky jsou u konce. Častou příčinou může být nezvyklá nervozita nebo nedostatek sexuální aktivity. S tímto typem předčasné ejakulace velmi často bojují mladí, nezkušení muži, může se ale objevit i u těch starších..

Hned na začátku

Na předehru se ještě udržíte, ale přijde na řadu styk, a v té sekundě je konec. Ani tím svou partnerku nepotěšíte. Díky D-Force 60 mg oddálíte ejakulaci až o trojnásobek. A s tím už se dá pracovat. Požití tabletky hodinu před stykem vám dá víc prostoru vaši partnerku kvalitně uspokojit.

Dvě minuty a dost

Dvě minuty krát tři. Celých šest minut vám Dapoxetine dokáže při správném užívání poskytnout. Tato forma PE je s pomocí tabletek, pravidelného sexu a cvičení velmi dobře zvládnutelná. Starší pánové jistě ocení Super Kamagru, které kromě 60 mg Dapoxetinu obsahuje i 100 mg Sildenafilu pro dlouhotrvající erekci.

Podpůrná cvičení

Přestože tabletky fungují a v daném čase vám službu poskytnou, pokud chcete řešit problém dlouhodobě, můžete užívání tablet kombinovat s nejrůznějšími cviky, fyzickými i duševními. Výsledky pravděpodobně nebudou okamžité, ale s odstupem času si jistě všimnete markantního rozdílu.

· Meditace

· Přerušovaná masturbace

· Kegelovy cviky

· Zmáčknutí penisu těsně před vyvrcholením

· Zvyšte počet sexuální aktivity

Na co si dát pozor

Veškerá generika léků, tedy téměř identické napodobeniny léků na předpis, je zapotřebí nakupovat pouze na ověřených e-shopech. Přestože jistě na internetu naleznete velké množství generik, a to za „skvělé ceny“, často se jedná o padělky, které nejen nefungují, ale také mohou být nebezpečné pro vaše zdraví. Čímž se dostáváme k neméně podstatnému bodu.

Vždy si čtěte příbalovou informaci! A když se jedná o léky na oddálení ejakulace nebo na potíže s erekcí, přečtěte si jí dvakrát. Solidní prodejce vám zdravotní rizika a kontraindikace napíše u produktu přímo na e-shopu, pokud ne, informace a produkty raději shánějte někde jinde.

Pokud si myslíte, že váš zdravotní stav může být v ohrožení, raději vše prodiskutujte se svým lékařem. Tablety s obsahem Dapoxetinu nesmí používat osoby trpící manickou depresí, s onemocněním jater a ledvin, po mozkové mrtvici a s chronickými nemocemi srdce.

Navzdory tomu, že patří konverzace o tématech, jako je předčasná ejakulace, ke společensky nepřijatelným, nabízí svět internetu mnohá řešení. V kombinaci s mentální pohodou a podporou milující partnerky jistě brzy dosáhnete intimního života, po kterém oba toužíte.

Už máte objednáno?

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..