Poznejte výhody party stanu na vlastní kůži


Sluníčko už pomalu ukazuje svou sílu a člověka to táhne ven. Je ideální čas přemýšlet nad vytvořením relaxačního místa na zahradě, kde se můžeme schovat před letními přeháňkami i žhavými slunečními paprsky.

Pergolu, anebo party stan?

Ne všichni mají dostatek financí, zručnosti a času, aby si postavili na zahradě altán. Jenže, co vymyslet? Když nechcete anebo nemůžete vybudovat na pozemku pergolu, je nejlepším řešením party stan. Díky němu se ukryjete před slunečními paprsky i deštěm. Zároveň najdete báječné místo pro relaxaci a prostor pro zahradní oslavy s rodinou či kamarády. Pod střechou party stanu si mohou hrát nejmenší členové rodinky.

Seznamte se s výhodami

Možná si říkáte, že je party stan obyčejný a na zahradě se vám nebude vyjímat, ale opak je pravdou. Lze ho pořídit v mnoha barevných provedeních a designech. Nezabere vám mnoho místa a kdykoliv ho můžete snadno složit a opětovně rozložit. Nepotřebujete k tomu žádné zkušenosti. Opravdu ho oceníte v případě pořádání zahradní slavnosti, protože si ušetříte starosti s přemýšlením, jaké bude počasí. Oblíbené nůžkové party stany postavíte na trávě, asfaltu i betonu. Pevné a odolné hliníkové či ocelové konstrukce se postarají o skvělou stabilitu. Klasické stany pořídíte velmi levně, už od 3000 korun. Prostornější modely, které mohou sloužit jako reklamní stánek, nejsou k dostání za obdobné ceny.

Reklamní a prodejní stánek? Žádný problém!

Upoutejte na sebe při prodeji i propagaci svých výrobků pozornost! Pořiďte si prodejní stánek v libovolných barvách. Třeba vám padne do oka žlutá, červená, hnědá, bílá, zelená, modrá anebo černá. Reklamní stan s sebou přivezete jednoduše složený v autě a na místě ho postavíte do 10 minut. Během kulturní i sportovní akce si ho zamilujete, protože budete ochráněni před sluníčkem či případným deštěm, a navíc budete reprezentovat svou firmu stylově.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..