Příslušenství potřebné k pečení muffinů

Příslušenství potřebné k pečení muffinů

Určitě každý zná skutečného milovníka čerstvě upečených muffinů. Sladké pochoutky z této kategorie lze obměňovat mnoha různými přísadami – od mléčné a bílé čokolády, po svěží a sušené ovoce. Dokonale upečené muffiny vypadají výjimečně chutně, ale pokud nám záleží na dodatečné ozdobě, můžeme je ozdobit speciálním příslušenstvím.

V internetovém obchodě Emako nabízíme produkty, které se budou jistě hodit těm, kteří se specializují na pečení muffinů. Na webové stránky jsme v záložce „Nádobí na pečení“ umístili různé nástroje, které také zlepší proces pečení. Jedním z nich jsou silikonové formy na muffiny, které zabraňují přilepení těsta k formě během pečení. To se promítá do estetického vzhledu pečiva a pohodlí samotného pečení. Co dalšího u nás můžete najít?

Papírovékošíčky na muffinyEmako

Pro lidi, kteří plánují obdarovat svými muffiny své blízké – rodinu nebo přátele, máme mnoho barevných ozdobných papírových formiček, které mají dvojí využití. Jsou vyrobeny ze speciálního pečicího papíru, takže do nich můžete vložit syrové těsto, které jednoduše vložíte do trouby.

Pokud však chceme, aby byl obal plně estetický a aby na něm nebyly žádné stopy po pečení, můžeme použít silikonovou formu a následně do obalů vkládat hotové muffiny. V takovém obalu budou vypadat velmi pěkně, díky čemuž bude mít obdarovaná osoba určitě pocit, že jsme se snažili udělat maximum.

Papírové košíčky na muffiny Emako se budou hodit rovněž při rodinných akcích nebo firemních setkáních. Každý, kdo je bude chtít ochutnat, se nemusí obávat, že si ušpiní ruce, jelikož papírový obal bude účinnou ochranou.

Barevné doplňky a obaly na pečení

Kromě ozdobných košíčků na muffiny Emako nabízíme rovněž jiné doplňky. Mezi nimi jsou hotové sady na zdobení muffinů. Tyto sady jsou tematicky zaměřené, takže můžete najít hotový výrobek na ozdobu vánočních nebo narozeninových muffinů. Takový výrobky zahrnují barevné papírové formičky a speciální tyčinky s papírovou grafikou, které lze umístit do hotových muffinů.

Máme také speciální sadu na pečení, která obsahuje velkou a pohodlnou misku na syrové těsto, lžíci na nakládání, papírové formičky a další příslušenství potřebná k pečení. Silikonové formy jsou k dispozici v různých barvách: tmavě modrá, modrá a hnědá ve světlejších i tmavších odstínech.

Kromě produktů určených přímo na pečení muffinů nabízíme rovněž silikonové formy na pečení drobných cukroví. Existují verze pro pečení kulatých ale i obdélníkových muffinů. Pro milovníky domácí zmrzliny jsme do nabídky přidali formy, které umožňují vyrobit 6 kusů zmrzliny současně.

Navštivte webové stránky obchodu Emako, kde si můžete prohlédnout celou řadu produktů, které určitě zpestří tvorbu domácího pečiva.

freepik.com
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..