Půjčte si motorku za více než půl milionu a vychutnejte si skvělou jízdu

Půjčte si motorku za více než půl milionu a vychutnejte si skvělou jízdu
Půjčte si motorku za více než půl milionu a vychutnejte si skvělou jízdu

Láká vás naučit se jezdit na motorce? Nebo už na ní jezdit umíte, ale chcete svoje umění zdokonalit? 

Užijte si sílu opravdu drahého stroje

V rámci motoškoly Přijďte se projet si můžete zapůjčit opravdu drahou motorku a vyzkoušet si, jak se na ní jezdí. V nabídce motoškoly přitom najdete stroje od světoznámých značek BMW, SWM, GAS GAS a Electric Motion. 

Všechny motorky nabízí pojištěné s minimální spoluúčastí a vy na nich proto můžete bez obav natrénovat své dovednosti pod dohledem zkušených lektorů. 

Zúčastněte se zajímavé soutěže

Pokud vás svět motorek zajímá, rozhodně by vám neměla uniknout zajímavá soutěž, kterou si zmíněná motoškola připravila. Nese označení Hobby soutěž pro velká endura a je určena pro naprosté začátečníky i zkušené jezdce. 

Hlavním cílem této soutěže je vyzkoušet si zábavnou jízdu v terénu, prověřit si své dovednosti a především si užít spoustu zábavných chvil. 

V rámci programu soutěže si přitom prohlédnete danou trať, užijete si až čtyřhodinový závod a navíc si vychutnáte nejrůznější zábavné dovednostní soutěže. 

Jednotlivé termíny soutěže se konají v městech po celé České republice. Konkrétně se jedná o Třebíz, Jinín, Vranovský Žleb, Karvinou a Šiklův Mlýn. 

Více informací ze světa motoškoly najdete na www.prijdteseprojet.cz.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..