Jak na relaxační masáž pomocí svíček?

Jak na relaxační masáž pomocí svíček?

Jak na relaxační masáž pomocí svíček?

Pokud se cítíte unaveni a potřebujete se co nejlépe uvolnit, pak vyzkoušejte speciální a velmi příjemnou relaxační masáž pomocí svíček. Profesionální masérka vám tento druh masáže a tím i celou proceduru vytvoří přesně na míru dle vaší aktuální nálady a v závislosti vašeho znamení zvěrokruhu. Co vás při takové masáži čeká?

Úžasná atmosféra

Pro většinu masáží a relaxační procedury se staly svíčky důležitou součástí a tak trochu i symbolem. Jakmile vstoupíte do místnosti, ucítíte příjemnou relaxační vůni, která pohladí vaše smysly a naladí vás na tu správnou vlnu. Plamen svíčky má zvláštní uklidňující účinky. Díky svíčkám tak ještě před masáží uvolníte své tělo, zlepší se vám nálada a budete se cítit lépe. Svíčky jsou prostě velmi příjemnou a uvolňující formou aromaterapie.


Jednorázový peeling

Procedura začíná tak, že ulehnete na speciální lehátko a masérka vám udělá celkový peeling těla. Nejdříve počká, dokud se svíčka dostatečně nerozehřeje a potom vám vlažnou vonnou esenci bude po částech nalévat na pokožku těla. S její pomocí pak bude provádět masáž, která bude upravena přesně tak, jak vyžaduje vaše znamení.

Příprava na masáž

Vzhledem k tomu, že se jedná o relaxační masáž a prožitek, pak je dobré, když se nepřiřítíte na poslední chvíli, ale dorazíte třeba o půl hodiny nebo hodinu dříve. Časová rezerva je důležitá, protože už cestou do wellness centra byste se měli duševně i fyzicky uklidnit a příjemně naladit na nadcházející proceduru. Dobré je i to, když nepřijdete s plným žaludkem. Dejte si jen lehkou svačinu nebo malý oběd.

  • Pokud vás v den, kdy máte jít na masáž, začne bolet hlava nebo máte aktuálně nějaký dočasný zdravotní problém, tak se přeobjednejte na jindy a na masáž vůbec nechoďte. V takovém stavu, byste si masáž neužili, ale spíše ji nepříjemně přetrpěli.
 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..