Specialista pro pány – BARBER’S WIFE!

Specialista pro pány - BARBER'S WIFE!
Specialista pro pány – BARBER’S WIFE!

Nejen dámy dbají na svůj účes, ale i pánové a budiž jim ke cti, že se jejich počet neustále zvyšuje! Pryč jsou ty doby, kdy holič nabrousil břitvu díky pásku a vrhl se na zákazníka. A ten odcházel uspokojen, protože byl oholen a to, že jeho obličej hoří, neřešil. Tak tomu bylo dříve. Nikoliv však dnes!

Holení břitvou získává na popularitě!

Muži se doma zpravidla holí svým oblíbeným elektrickým strojkem, na který nedají dopustit. Ale když poznají na vlastní kůži, jaké to je, nechat se oholit břitvou v pánském kadeřnictví, nechtějí pak už jinak!

Jedním z důvodů, proč chtějí pokračovat v tomto stylu holení, je především kvalita procesu. Už se na vás profík bezprizorně nevrhá, ale váš obličej před úpravou dostatečně napaří a tím se předejte podrážděné a zarudlé pokožce. V jednoduchosti je krása…

Poté následuje samotné oholení ostrou b ř i t v o u a následná péče, kterou dosáhne váš obličej perfektního vzhledu.

Vousy, to je závazek!

Nechat si narůst vousy není nic složitého, ale pro pravého muže je to závazek. Protože postarat se o své vousy či plnovous tak, aby vám dodávaly náležitý sex appeal (a to ony moc dobře umí!), stojí za kapku dřiny. A proto si ji nenechávejte jen pro sebe, ale navštivte speciální pánské kadeřnictví v Praze BARBER’S WIFE, kde se o vás náležitě postarají.

Napářka pro unavený mužský obličej, a to v příjemně nahřátém měkoučkém teplém ručníku, je jen začátek luxusní péče, na kterou se můžete těšit už teď! Následuje napěnění tváří, chlapské oholení břitvou a následná péče po holení. A to vše samozřejmě za doprovodu pohodlného křesla, ze kterého se vám ani nebude chtít vstávat. K tomu vám bude nabídnuta sklenka whisky, piva či jiného nápoje, který je vašemu srdci milý.

Jen si to představte. Necháváte se opečovávat v příjemném prostředí empatickými profesionály, odpočinete si, vychutnáte sklenku výtečného pití a odcházíte s upravenými vousy, na které nemusíte zase nějakou dobu ani sáhnout!

Vousy jsou váš look!

Vousy totiž umí dokonale podtrhnout rysy vaší tváře a změnit vaši vizáž naprosto kompletně k nerozeznání. Jen si vzpomeňte na známé herce či zpěváky, kteří po letech hladkých tváří vyrazili do světa šou byznysu s dobře vytvarovaným knírem, upravenou bradkou či skvěle jakoby neudržovaným strništěm! Ženské protějšky se do vousáčů v tu ránu zamilovaly, protože vousy, ať chcete nebo nechcete, jsou prostě s e x y !

Pánové, nechejte se hýčkat profesionály, kteří jsou vyškoleni v péči nejen o mužný vous, ale i o péči o váš vlasový porost. Proškolený tým dokáže sladit váš celkový l o o k natolik, že se budete chtít stále vracet. Protože – kdo by chtěl na sobě pracovat, holit se, udržovat tvar účesu, když to vše za vás vezme na svá bedra tým specialistů BARBER’S WIFE!

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..