Tip na nezapomenutelnou letní zábavu

Tip na nezapomenutelnou letní zábavu

Chcete si prázdniny opravdu užít a naplnit je zážitky, na něž budete vzpomínat po celý život? Nemusíte jezdit do zahraničí, i v ČR na vás čeká spousta míst k vidění a nevšedních aktivit, jež vám vženou adrenalin do žil. Zkuste nějaký letecký zážitek a litovat určitě nebudete.

Zajímalo by vás, jaké to je vidět svět z ptačí perspektivy? Prohlédnout si shora všechna ta místa, kde normálně chodíte po zemi? Letecké zážitky jsou mezi Čechy čím dál oblíbenější, k čemuž nejspíš přispívá i jejich snadná dostupnost. Skok padákem či let balónem lze zažít na mnohých místech ČR a ceny jsou přijatelné.

Při seskoku padákem výšku nevnímáte

Seskok padákem patří k nejčastěji poptávaným leteckým zážitkům. Přestože se skáče z výšky přibližně 4 kilometrů, motat hlava se vám nebude. Ani lidé, co mají vyloženě strach z výšek, se při seskoku nestačí bát. Při pohledu dolů vnímají především prostor pod sebou a prohlíží si nádhernou krajinu. A kdo se příliš bojí, může nejdříve navštívit pražský simulátor volného pádu, a až pak si vše vyzkoušet opravdově.

Seznam míst, odkud se v ČR skáče, najdete na webu www.leteckezazitky.cz/Seskok-padakem. Nedivte se, Praha tam není – kvůli provozu na Letišti Václava Havla nejde vystoupat do patřičné výšky čtyř km.

Let balónem si může užít celá rodina

Seskok padákem si kolikrát napoprvé ani nestihnete užít, mnoho lidí se po čase vrací, že by si jej chtěli zopakovat. Při letu balónem si ovšem nádherné výhledy vychutnáte. V létě se létá buď brzy ráno, nebo naopak večer při západu slunce, a jelikož je při nepříznivém počasí let vždy kvůli bezpečnosti zrušen, můžete si být jisti úžasnou podívanou. Let balónem je vhodný už pro děti od 8 let, takže si ho lze využít s celou rodinou – jen vy čtyři a sympatický zkušený instruktor.

I lety balónem lze objednat u společnosti LeteckéZážitky.cz. Podívejte se na www.leteckezazitky.cz/Balony a potěšte sebe nebo své blízké. Léto je pro vzdušné dobrodružství nejlepším obdobím.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.