Tipy, díky nimž budete vypadat mladší


Tipy, díky nimž budete vypadat mladší
Tipy, díky nimž budete vypadat mladší

Když se lidé, především ženy, začnou pídit potom, jak „zaručeně“ vypadat mladší, většina z nich skončí používáním drahých krémů, sér, nebo dokonce u plastického chirurga. Vše od účesů až po vaše řasy však může mít obrovský dopad na váš vzhled. Vyzkoušejte několik malých změn a dodejte vaší image mladistvější vzhled.

Nepoužívejte příliš mnoho make-upu

Pudrování a používání make-upu se stalo  trendem a mnoho z vás to pravidelně dělá, protože si myslí, že vám dá rafinovanější vzhled. To však není dobrá volba, pokud chcete vypadat svěže. Také se vyhněte používání řasenky na spodních řasách, protože pak vrhají stíny a vytvářejí falešné tmavé kruhy.

Věnujte pozornost obočí

Jak stárneme, začneme ztrácet vlasy a obočí není výjimkou. Nechte své obočí zesílit nebo se naučte přirozeně je vyplňovat pomocí makeupu. Plnost je spojena s mladistvostí.

Používejte červenou rtěnku

Jak stárneme, přirozené linie kolem našich rtů mizí, a proto je lepší použít červenou rtěnku nebo alespoň červené odstíny. Nejen, že tato barva symbolizuje mládí, ale také ženskost, sexualitu, krásu a zdraví.


Tipy, díky nimž budete vypadat mladší

Pracujte na lepším držení těla

Špatné držení těla může způsobit, že budete vypadat starší, než ve skutečnosti jste. Vyhýbejte se hrbení, když sedíte na židli nebo stojíte. Když mluvíte telefonem, nedržte ho za rameno a opatrně zvedejte těžké věci. Výsledkem bude nejen mladší vzhled, ale také to může pomoci při bolestech zad, šíje a ramen, bolestech hlavy, dýchacích potížích a únavě.

Doplňte svůj šatník světlým oblečením

Ochuťte svůj šat slavnostními barvami, jako je zelená, modrá, bílá nebo oranžová. Takové barvy rozjasní váš obličej a předvedou vaši krásu. Odložte neutrální, šedé a černé oblečení – i když v něm vypadáte štíhlejší, vypadáte v něm i starší. Pokud však stále chcete nosit tmavě zbarvené kalhoty a trička, měli byste použít světlé šperky nebo jiné barevné akcenty.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..