Toulka Prahou napříč galeriemi umění

Toulka Prahou napříč galeriemi umění

Procházka starými uličkami Prahy má svoje kouzlo, navíc pokud je chodník zasypán podzimním listím a venku je pochmurno. Nohy jako by se pak samy stáčely do hřejivých prostor galerií, načerpat inspiraci na výstavě umění a případně si i nějaký zajímavý kousek odnést domů a obdivovat ho každý další den.

Praha je galerií sama o sobě, ale pokud vás to přeci jen táhne ještě hlouběji, do míst kde budete moci nasát atmosféru autentických uměleckých děl a jako sběratel nebo nadšenec do umění si přijít na své, máme pro vás zajímavý tip. Je jím Galerie u Betlémské kaple, která se specializuje na prodej moderního a současného umění, pořádá výstavy a ve spolupráci s Galerií Artkunst organizuje také aukce obrazů, které probíhají přímo v jejích prostorách nebo online.

Navštivte zajímavou Galerii u Betlémské kaple

Tato renomovaná galerie umění má dlouholetou tradici v přímém prodeji moderního a současného umění soudobých autorů. Najdete ji v Praze na Betlémském náměstí naproti středověké Betlémské kapli, z čehož také pramení její název. Její touhou je vytvořit na tomto místě takový malý kulturní distrikt, tzv. Betlémskou čtvrť – právě díky tomu, že se na tomto autentickém místě nachází další spřátelené galerie plné umění a architektury, kavárny, muzea, artové kino a ateliéry designérů.

Jejím snem je vyjít s uměním do veřejného prostoru a oživit jím starou Prahu. Je to místo, kde můžete načerpat inspiraci, nadechnout zajímavou atmosféru nebo si rovnou koupit jedno z nabízených děl. Rozhodně tak stojí za navštívení.

Prodej současného a moderního umění

Jedinečné umělecké dílo dokáže navodit atmosféru, vyvolává v nás emoce nebo nám vypráví rovnou celý příběh. Většinou kupujeme takové dílo, se kterým se můžeme nějak ztotožnit, je výrazem našeho vkusu nebo v nás zanechalo nějaký hlubší dojem. To jsou faktory, které může ovlivnit i samotná prodejní galerie, do které se vydáme. Je dobré vybrat takovou, ve které se budeme cítit dobře.

Galerie u Betlémské kaple je prodejní galerií, která klade důraz i na samotný zážitek z návštěvy. Nenajdete v ní zdi přeplněné obrazy s cenovkami, ale budete si moci vychutnat profesionálně a s citem instalovanou výstavu, při které se budete moci soustředit na každý detail. Rozhodně ji na své toulce napříč pražskými galeriemi nevynechejte.
Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..