Truhlářství Bohemia vám zhotoví dřevěný domek, pergolu, plot i dřevěná vrata

Truhlářství Bohemia vám zhotoví dřevěný domek, pergolu, plot i dřevěná vrata
Truhlářství Bohemia vám zhotoví dřevěný domek, pergolu, plot i dřevěná vrata

Bydlíte v domku se zahradou a chcete její potenciál využít opravdu naplno? Nebo jste si pořídili starší nemovitost, kterou plánujete zrekonstruovat přesně podle svých představ? Vaše budovatelské plány se přitom neomezují jen na samotnou stavbu, ale také venkovní plochy v jejím okolí? Nebo snad potřebujete vybudovat nový plot? Jakmile máte k dispozici dostatek volného prostoru, nemusíte se nějak omezovat. Pokud však nepatříte mezi zručné řemeslníky, rozhodně zvažte, zda se vám nevyplatí svěřit realizaci prací odborníkům.

Dřevěné prvky vypadají skvěle a dokonale splynou s přírodou

Jedním z nejoblíbenějších a nejvhodnějších materiálů pro venkovní stavby je dřevo. Je pro to několik dobrých důvodů. Dřevo je ekologický materiál, který vypadá dokonale na zahradě rodinného domu v obytné čtvrti i na pozemku u chaty stojící přímo v lese. Práce se dřevem je navíc poměrně rychlá, schopný a zkušený řemeslník vám dokáže dřevěný zahradní domek či dřevěný plot zbudovat během několika dnů.

Proč budovat ze dřeva?

Dřevěnou stavbu lze začít užívat bezprostředně po jejím dokončení. Dřevo navíc má přirozeně krásný design a stačí ho jen povrchově upravit odpovídajícím bezbarvým lakem; stejně snadno ho však lze namořit na nejrůznější přírodní i pestře barevné odstíny. Zcela odlišný a vysoce moderní vzhled mu lze dodat použitím matných i lesklých stoprocentně kryjících laků v široké škále barev. Dřevěný přístřešek na auto nebo pergola se tak mohou během krátké chvíle stát dokonalým a zároveň funkčním doplňkem vašeho domova.

Truhlářství Bohemia poskytuje komplexní služby

Hledáte firmu, která dokáže zhotovit opravdu kvalitní dřevěný plot, pergolu či dřevěný domek přesně podle vašich představ? Obraťte se na truhlářství v Českých Budějovicích. Úvodní konzultace, na níž proberete vaše představy, zvolíte materiál, dekory a odstíny, proběhne přímo u vás. Zároveň se zaměří prostor a truhláři se pustí do práce. Vyrobí všechny potřebné komponenty, které přivezou a v krátkém čase smontují. A budete-li spokojeni, na další zakázku získáte slevu.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..