Udělejte blízkému radost a pošlete mu květinu! Nebo celý pugét!

Udělejte blízkému radost a pošlete mu květinu! Nebo celý pugét!
Udělejte blízkému radost a pošlete mu květinu! Nebo celý pugét!

Květiny prý mluví tím nejkrásnějším jazykem světa. Naučit se jej přitom není vůbec těžké. A už vůbec ne květinou někoho oslovit. Rozvoz květin v současné době funguje v každém větším městě.

Květinou můžete říci mnohé. Jejím prostřednictvím vyjádříte myšlenky i pocity. Lásku, obdiv i zklamání. Bez květin se ovšem neobejde řada oslav a významných událostí. Svateb, pohřbů, oslav narozenin i výročí.

Kytice jako komunikační prostředek

V dávných dobách se milenci nescházeli tak často jako dnes. Neumožňovala jim to společenská pravidla. Vyjadřovali se proto kyticemi. Do nich vkládali svá přání, stížnosti i prosby. Květiny nahrazovaly zašifrované vzkazy. Ale také nevznesené otázky, v jejichž položení jim zabraňoval stud.

Květinou vyjádříte díky i poděkování

V současné době samozřejmě jsme o poznání dál. Nejenže se můžeme scházet (byť v současné době omezeně), nýbrž i naše vyjadřovací možnosti jsou bohatší. Komunikujeme esemeskami, e-maily a prostřednictvím sociálních sítích. Květinou však nepohrdneme. Naopak. Květiny i v současném v mnoha ohledech až přetechnologizovaném světě stále mají své místo. Zpříjemňují interiér a urovnávají vztahy. Květinou stále poděkujete i vyjádříte obdiv. Popřejete a samozřejmě vyznáte lásku.

Květiny s pralinkami a sypaným čajem

Kytice však navíc nemusíte jen darovat osobně, ale také je obdarovanému či objektu vaší touhy můžete nechat poslat. Rozvoz květin dnes nabízí většina větších květinářství. Rozvoz květin v Třebíči například provozuje květinářství Mirka (www.kvetinarstvi-mirka.cz). Kytic s ručně vyrobenými pralinkami, prvotřídní čokoládou a vynikajícími sypanými čají, budete-li mít zájem. Ideální v případě, kdy řešíte dárek pro blízkého na poslední chvíli. Nebo se vám nedostává času navštívit jej osobně.

Kytice jako šperk

V nabídce květinářství Mirka Třebíč najdete čerstvé květiny řezané i hrnkové. Vazby sváteční, smuteční, dekorace, ale i kytičky z bonbónů a čokolád pro malé děti. Kytice gratulační, jubilejní, příležitostné i sváteční. Profesionálně namíchané a uvázané. Zkrátka kytice, které se na stole, v rukách nevěsty (či kdekoliv jinde) budou vyjímat jako šperk.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..