Ušetřete čas i peníze. Vše pro stavbu i rekonstrukci najdete na jednom místě!


Ušetřete čas i peníze. Vše pro stavbu i rekonstrukci najdete na jednom místě!

Čeká vás stavba domu? Případně rozsáhlá rekonstrukce stávajícího bydlení? Pak nejspíš každý večer uléháte s myšlenkami na stavební materiál, dopravu materiálu i na nářadí, které budete muset pořídit. Usnadněte si celý proces co nejvíce. Hobby market je místo, kde se vám dostane všeho, co potřebujete.

Začínáte od základů?

Hrubá stavba, to je kromě jiného hydroizolace základů, obvodová a vnitřní výstavba zdiva. Dále konstrukce stropů, realizace stavby komína, střešní konstrukce. Důkladně se seznámíte s pojmy bednění, porobeton – tvárnice, cihly. Řezivo, mezi které počítáme prahy, fošny a latě, se vám do rukou také dostane. Opomenout nelze ani zárubně.

Čistá práce

Rekonstrukce bytu Praha nebo domu nebývá tak náročná jako samotná stavba. Jestli vám jde třeba o přeměnu vnitřního jádra bytu pomocí nových příček, pak vás asi budou zajímat suchá výstavba a sádrokarton. Ty zaznamenaly v minulých letech velký vývoj. Sádrokartonové desky slouží pro montáž příček, přesazené stěny na ocelové profily či dřevěné latě. Využít je lze i na stropní podhledy suchých omítek. Vhodná izolace je pak minerální vata či pěnový polystyren.


I venkovní prostor zasluhuje vaši pozornost

Betonové dlažby se vyznačují dlouhou životností, odolností vůči vnějším vlivům. O beton se nemusíte nijak starat, takže se stává ideálním materiálem pro výstavbu třeba parkoviště před vaším domem či pro budování chodníku a nemusíte se omezovat jen na fádní šedou barvu.

Nechte si poradit

Stavebniny Praha jsou pod značkou Stavimex součástí společnosti Bigmat Praha. Jde o evropskou síť stavebnin. Prodej stavebního materiálu a prodej nářadí však není jejich jedinou činností. Doprava materiálu je samozřejmostí. Kromě odborného poradenství se na ně můžete obrátit i v případě, že potřebujete namíchat fasádní, interiérové barvy nebo laky a lazury dle vašich představ. Míchací centrum v Libni je díky moderním tónovacím strojům schopné připravit barvy, jaké chcete.

Zavítejte na webové stránky Stavimex, případně navštivte stavebniny Libeň a Malešice v Praze.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..