Jak vhodně zabalit dárky?


Jak vhodně zabalit dárky?
Jak vhodně zabalit dárky?

Potěšit někoho blízkého pěkným dárkem je ten nejjednodušší způsob, jak dát najevo naši lásku či přátelství. Ať už je to dárek, který koupíte nebo vlastnoručně vyrobíte, důležité je, aby byl krásně a pokud možno nápaditě zabalený. Vaše rodina i přátele vaši snahu určitě ocení.


Jak lze dárky zabalit?

  • Přírodní papír – takto zabalené dárky vypadají hezky a bohatě stačí, když je obtočíte bílou stuhou a tu pak přelepíte obrázkem zvířete se zimním motivem. Nakonec dozdobte jehličím, větvičkou a podobně.
  • Místo běžného balicího papíru, se osvědčily také noviny, staré notové party nebo stránky, které jsou vytrženy ze starých knih. Zabalené dárky pak převažte co nejvýraznějšími stuhami.
  • Pokud se rozhodnete pro obyčejný papír, vyzbrojte se k tomu zásobou šňůrek, provázků a mašliček, které dodají potřebnou vznešenost. K dozdobení použijte šišky, jmelí, větvičky smrčku či cesmínu.

Jak zabalit láhev nebo velkou svíci?

Vytvořte si obal, který bude vypadat jako andělíček. Bílý karton použijte k vytvoření pouzdra, pomůže vám s tím lepidlo či průhledná lepicí páska. Zlatý papír rozdělte na tři části a každou složte do harmoniky, budou představovat křídla a hlavu anděla. Tělíčko ozdobte malými drobnými zlatými hvězdičkami.

Jak zabalit knihy, oblečení a různé placatější dárky?

Dárek zabalte do elegantního papíru, z barevného papíru vytvořte límeček, zlatý papír složte do harmoniky, bude představovat kravatu, přidejte pár knoflíčků a balíček v podobě košile je hotov.

 Komentujte jako první

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zobrazována


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..